כמפחית

כמפחית
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

Huitong מיוחד פלדה ושות', בע מ הוא המפורסם סין כמפחית יצרן וספק, מצויד עם המפעל היצרני והחברה, כמו כמפחית מקצועי היצואן המוכר, אנו תמיד מקדמים בברכה לך לקנות, הסיטונאי כמפחית צינור באיכות גבוהה, צינור reducers, כמפחית אקסצנטרי, כמפחית קונצנטריים, צינור פלדה כמפחית מהמפעל שלנו.

משכך מאפשר שינוי גודל צינור כדי לעמוד בדרישות הידרוטורבינות של המערכת, או להסתגל צנרת קיימת בגודל שונה. רדוקטורי reducers קונצנטריים בדרך כלל אך רדוקטורי אקסצנטרי משמשים כאשר הדבר נדרש כדי לשמור על אותה רמת העליון או התחתון-של-צינור.

Htongsteel התפתחה ספקית מובילה פתרון עצירה אחת עבור כל הדרישות כמפחית שלך. אנחנו אחד של יצואנים & מפיצים של כמפחית סין הגדולה. המוצרים שלנו היה בשימוש נרחב בתחומים רבים הן בבית והן בחו. כל מחלקה נמצאים תחת מושלם ניהול והפקה אוטומטית לחלוטין כדי להציע מוצרים באיכות הטובה ביותר ושירותים מהיר ללקוחות שלנו.

מוצרים:

כמפחית קונצנטריים, פחמן פלדה קון כמפחית, כמפחית קון פלדת אל-חלד, סגסוגת פלדה קון כמפחית, כמפחית קון, כמפחית אקסצנטרי, כמפחית ECC, כמפחית ECC פחמן פלדה, נירוסטה כמפחית ECC פלדה, סגסוגת פלדה Ecc כמפחית.

גודל:

כמפחית חלקה: 1/2" 24", Welded כמפחית: 26 "-48".

עובי: SCH20-SCH160

חומרים:

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70

תקן:

ANSI, ISO, JIS, דין, BS, ג'יגה-בתים

חיפוש בנושא: צינור כמפחית, צינור Reducers, כמפחית אקסצנטרי, כמפחית קונצנטריים, כמפחית צינור פלדה.


קירה