צמצום

צמצום

Huitong מיוחדים פלדה ושות 'בע"מ היא יצרנית המפיק המפורסם בסין הספק, מצויד במפעל מפעל פרודוקטיבי כמו היצואן מפחית מקצועי המוכר, אנחנו תמיד מברכים אותך לקנות הסיטונאי צינור באיכות גבוהה הסיטונאי, מפחית צינור, אקסצנטרי מפחית.

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

Huitong מיוחדים פלדה ושות 'בע"מ היא יצרנית מובילה בסין המפחית ואת הספק, מצויד במפעל מפעל פרודוקטיבי כמו היצואן מפחית מקצועי המוכר, אנחנו תמיד מברכים אותך לקנות הסיטונאי צינור באיכות גבוהה הסיטונאי, מפחית צינור, אקסצנטרי מפחית, מפחית קונצנטריים, מפחית צינור פלדה מהמפעל שלנו.


מפחית מאפשר לשנות את גודל הצינור כדי לענות על דרישות הזרימה ההידראולית של המערכת, או להסתגל לצנרת הקיימת בגודל שונה. Reducers הם בדרך כלל reducers קונצנטריים אבל reducers אקסצנטרי משמשים בעת הצורך כדי לשמור על אותה העליונה או התחתונה של הצינור ברמה.


Reducer


Htongsteel התפתחה כפתרון אחד פתרון מוביל עבור כל דרישות צמצום שלך. אנחנו אחד היצואנים הגדולים & stocker של Reducer בסין. המוצרים שלנו כבר בשימוש נרחב בתחומים רבים הן בבית והן בחו"ל. כל מחלקה נמצאים תחת ניהול מושלם ייצור אוטומטי לחלוטין כדי להציע את המוצרים באיכות הטובה ביותר שירותי הפקודה ללקוחות שלנו.


Reducer【מוצרים】

קונצנטריים, מפחית פחמן פחמן, מפחית פחמן ECC, פחמן ECC מפחית, סגסוגת פלדה Ecc Reducer.


【גודל】

מחוץ לקטרים: צמצום חלקה: 1/2 "- 24", מרותך Reducer: 26 "- 48".

עובי: SCH20 - SCH160


【חומרים】

ASTM A234WPB, WPC, A105, A420WPL6, WPL9, WPL3, WPL8, WPHY42, 46, 52, 56, 60, 65, 70


【רגיל

ANSI, ISO, JIS, דין, BS, GB

חיפוש קרובים: צינור צמצום, צנרת צינור, מפחית אקסצנטרי, מפחית קונצנטריים, מפחית צינור פלדה.אתה welocome לשלוח לנו שאלות, הציטוט הטוב ביותר יישלח אליך בקרוב!

זוג:צינור טיי הבא:לחצות

חקירה