צינור טיי

צינור טיי

יתד הוא ההתאמה צינור הנפוץ ביותר. הוא זמין עם כל חוט הנשי sockets, ממיס כל לרתך sockets, או עם הממס מתנגד ריתוך שקע בצד עם חוטים הנשי ובדגל. הוא משמש

שוחח עכשיו

פרטי המוצר

Huitong מיוחד פלדה ושות', בע מ הוא יצרן מפורסם של טי צינור סין וספק, מצויידים המפעל היצרני, החברה היצואן מקצועי צנרת טי, המוכר, אנו תמיד מקדמים בברכה לך לקנות, הסיטונאי באיכות גבוהה צינור התאמה טי, צינור tees טי עבור צינור, 3 דרך לחצות טי, טי קרוס מהמפעל שלנו.

יתד הוא ההתאמה צינור הנפוץ ביותר. הוא זמין עם כל חוט הנשי sockets, ממיס כל לרתך sockets, או עם הממס מתנגד ריתוך שקע בצד עם חוטים הנשי ובדגל. הוא משמש כדי לשלב או לפצל זרימה נוזלים. זה סוג של צינור מתאים אשר הוא בעל שני שקעים, ב- 90° לחיבור לקו הראשי בצורת T. . זה קטע קצר של צינור עם שקע לרוחב. יתד משמש לחיבור צינורות של קטרים שונים או עבור שינוי הכיוון של צינור פועל. הם עשויים מחומרים שונים וזמין במבחר גדלים וגימורים. הם משמשים נרחב ברשתות צינור להעברת דו-שלבית תערובות נוזלים. הם מסווגים כמו: מסעף, טי שוויוני.

כאשר הגודל של הענף הוא בדיוק כמו כותרת צינורות, מסעף משמש, כאשר גודל הסניף הוא פחות מזו של גודל הכותרת, ייעשה שימוש מופחת טי. הנפוצים ביותר הם tees עם גודל כניסת ולשקע אותו. חלק התעשייה tees טי ישר, הפחתת טי, כפולים הסניף טי, כפולים הסניף הפחתת טי, טי חרוט, טי חרוט כפול של הסניף, בולחאד טי, טי הפחתת חרוט, כפולים הסניף חרוט הפחתת טי, טי וצורניים הינם כפול Tee.The משיק סניף מעל tees מסווגים על בסיס מבנה וצורות שלהם. הם גם יכולים להיות מסווגים על בסיס היישום שהם נדרשים לבצע.

Htongsteel הוא אחד המובילים בסין צנרת טי יצרנים, ספקים, אם אתה רוצה לקנות או רכישה איכותית טי חברה מקצועית pro, מפעל, המוכר, היצואן, אל תהסס לפנות אלינו.

מפרט:

חלקה: 1/2"- 24 ', עוסקת בייצור ושיווק: 24 '-96 ', עובי: SCH10-XXS

כיתה והחומרים:

נירוסטה: ASTM A403 WP304, 304L, 316 316L, 321.

סגסוגת פלדה: ASTM A234 WP12, WP11, WP22, WP5, WP9, WP91.

תקן פלדה:

ASME B16.9, ASME B16.25, MSS SP-75, DIN2615, JIS B2311, JIS B2312, JIS B2313.

הקשורים חיפוש: צינור מתאים טי, צנרת טי, טי עבור צינור, 3 דרך לחצות טי, צלב טי, מסעף, מסעף פלדה, פלדת אל-חלד מסעף, סגסוגת פלדה מסעף, כמפחית טי, טי כמפחית פלדה, פלדת אל-חלד כמפחית טי, סגסוגת פלדה כמפחית טי.


זוג:בר שטוח פלדה אל חלד הבא:צמצום

חקירה