אוגן

אוגן
שוחח עכשיו
פרטי המוצר

Huitong מיוחד פלדה ושות', בע מ הוא יצרן המפורסם של מקורבות סין וספק, מצויידים המפעל היצרני, החברה היצואן מקצועי מקורבות, המוכר, אנו תמיד מקדמים בברכה לך לקנות, הסיטונאי flanges באיכות גבוהה, מקורבות פלדה, צינור מתאים מקורבות, פלדה פחמן מקורבות, פלנצים פלדה אל חלד מהמפעל שלנו.

טבלות מנגנון משמשים בדרך כלל כאשר יש חיבור שסתומים, בשורה מכשירים ו/או חיבור אל חרירי ציוד נדרש. אביזרי מקורבות בדרך כלל כרוכים הקשה על שני משטחי כדי להתאחד בחוזקה, על-ידי משורשרות ברגים, פלחי, מלחציים או אמצעים אחרים של החלת כוחות compressive גבוהה. [16] לעתים קרובות, אטם, אריזה או של o-ring מותקן בין טבלות מנגנון למניעת זליגת, אבל זה לפעמים ניתן להשתמש רק עם משחה מיוחדת, או משהו בכלל, אם המשטחים ההזדווגות נוצרות בדיוק. אוגנים נועדו הרייטינג לחץ הבאים: 150 ק ג, 300 ליברות, 400 ק ג, ליברות 600, 900 ק ג, 1500 ק ג ו 2500 lb או 10, 15Bar, 25Bar, 40Bar, 64Bar, 100Bar ובבר 150. סוגים שונים של flanges זמינים בהתאם לסוג שלהם תכונות מבני. להלן סוגי אוגנים משמשים בדרך כלל צנרת. אוגנים אלה זמינים עם הפונה שונים כמו הפנים מוגבה, פני השטוח, טבעת הפנים משותפת וכדומה.

סוג מקורבות הם כמו להלן:

אוגנים להחליק, אוגן עיוור, flanges הברכיים משותף, ריתוך הצוואר flanges, צלחת מקורבות, flanges ריתוך שקע, flanges רצף תגובות.

להחליק על flanges החליק את הצינור, ואז מרותך פנימה והן מחוץ לספק הכוח המספיק ולמנוע זליגת. האוגן הזה משמש במקום לרתך הצוואר על ידי משתמשים רבים בגלל התחתונה שלה עלות וגם את העובדה כי זה דורש דיוק פחות בעת חיתוך צינור אורך.

אוגן עיוור אין משעמם ומשמשים כדי לכבות את מערכת צנרת או וסאל פתיחה. העיצוב שלה מאפשר גישה נוחה וסאל או צנרת מערכת לצורך בדיקה. זה יכול להיות מסופק עם או בלי רכזות על האפשרות של היצרן.

לרתך הצוואר flanges נועדו מחוברים למערכת צנרת התחת ריתוך. הם יקרים בגלל הצוואר הארוך שלה, אבל היא עדיפה על לחצים גבוהים לצינור, הפחתת מתח יישומים. בצוואר, או hub, משדר ריכוז מתח בבסיס של-והסתיר. מעבר הדרגתי של עובי מבסיס של ה-hub עובי הקיר-בקת לרתך מספק חיזוק חשוב של-והסתיר. מערבולת ושחיקה נמוכה יותר בשל גודל נשא תואמות הצינור, מקורבות.

שקע Flanges דומים מעידה על flanges בחלוקה לרמות, אך נשא זה משעמם נגד לקבל צינור. הקוטר נשא הנותרים הוא בדיוק כמו הבתוך הקוטר של הצינור. לרתך פילה סביב ה-hub של-והסתיר מייחסת והסתיר את רכיב ה-pipe. ניתן להחיל על ריתוך אופציונלי למרווח ביישומים מתח גבוה. השימוש הכי גדול שלה הוא במערכת בלחץ גבוה כגון הידראולי אדים קווים.

סיבוב מפרק מקורבות דומה שוב מקורבות slip, אבל יש רדיוס בנקודת החיתוך של נשא ואת הפנים מקורבות כדי להכיל את קצה stub הברכיים. הפנים בקצה stub צורות הפנים אטם של-והסתיר. יישומים שלה הם שבו חלקים של מערכות צנרת צריך שהתנהל בקלות ובמהירות עבור בדיקה או החלפה.

כיתה והחומרים

ASTM A182 F304, F304L, F316, F316L, F321, F347, 316, 316 L, 321, 310S, 904 L, S31803, F51.

סוג מקורבות

אוגנים להחליק, אוגן עיוור, flanges הברכיים משותף, ריתוך הצוואר flanges, צלחת מקורבות, flanges ריתוך שקע, flanges רצף תגובות

תקן מקורבות

ג'יגה-בתים, JIS, BS, דין, ANSI

מפרט

1/8, 1/4"," 3/8, 1/2"," 3/4, 1", 1-1/4", 1-1/2", 2", 2-1/2", 3", 4", 6".

הלחץ דירוגים

מחלקה: 150, 300, 400, 600, 900, 1500, 2500.

PN: 6, 10, 16, 25, 40, 64, 160, 5K - 40K.

איטום השטח

FF, RF, אל. ג'יי, FM, R.T.J, אר. ג'י

יישום:

אוגן נירוסטה נעשה שימוש נרחב התחברות של צינור נפט, כימית, חשמל, גז, מים, קו צינור, חום לשעבר-מחלף, בניית ספינות, בנייה.

חיבורים אוגן נוטים להיות יותר גדולים מאשר חיבורים אחרים, אך ניתן לבצע גם ליישומים תובעניים, כגון גדולות עיקריות מים ומערכות חשמל הידרואלקטרי.

הקשורים החיפוש: Flanges, מקורבות פלדה, צינור התאמה-והסתיר, מקורבות פחמן פלדה, פלדת אל-חלד-והסתיר, מקורבות גז, שמן מתפרק, פלנצים פלדה, שמן צינור מתפרק, slip-on-והסתיר מרותך, אז מקורבות, RF אז מקורבות, מקורבות צוואר מרותך, Welded-צוואר מקורבות, מקורבות WN מקורבות WN RF, והסתיר WNF, flanges אל. ג'יי, LJF-והסתיר, אוגנים LJF, TH flanges, TH-והסתיר, flanges TH משורשרות, flanges ריתוך שקע, SW flanges, שקע ריתוך SW אוגנים , צינור מתאים flanges, שקע ריתוך צנרת flanges, צלחת מקורבות, PT flanges, flanges צלחת מרותך, אוגני פלדה פחמנית, אוגן נירוסטה.


קירה