צלב הולם צינור נירוסטה

צלב הולם צינור נירוסטה

אביזרי צלב נקראים גם אביזרי ארבעה כיוונים. אם קו סניף עובר לחלוטין דרך טי, ההתאמה הופכת לצלב. לצלב יש כניסה אחת ושלושה שקעים, או סגן הפסוק. לרוב יש להם קצוות שקע מרותכים בממסים או קצוות הברגה נקביים. אביזרי צלב יכולים ליצור כמות אדירה של ...

אביזרי צלב נקראים גם אביזרי ארבעה כיוונים. אם קו סניף עובר לחלוטין דרך טי, ההתאמה הופכת לצלב. לצלב יש כניסה אחת ושלושה שקעים, או סגן הפסוק. לרוב יש להם קצוות שקע מרותכים בממסים או קצוות הברגה נקביים.


אביזרי צלב יכולים לייצר כמות עצומה של לחץ על הצינור כאשר משתנים טמפרטורה, מכיוון שהם במרכז ארבע נקודות חיבור. טי יציב יותר מאשר צלב, כמו טי מתנהג כמו שרפרף עם שלוש רגליים, ואילו צלב מתנהג כמו שרפרף עם ארבע רגליים. (מבחינה גיאומטרית, "כל 3 נקודות שאינן קולניאריות מגדירות מטוס" ובכך 3 רגליים יציבות מטבען.) צלבים נפוצים במערכות ממטרת כיבוי, כאשר הלחצים הנגרמים כתוצאה מהתרחבות תרמית אינם בדרך כלל סוגיה, אך לא אינסטלציה, בגלל עלות נוספת בהשוואה לשימוש בשני טיז.


Huitongsteel התגלה כספק המוביל המוביל בכל פתרונות הצלב הצינור שלך. אנחנו אחד היצואנים והמפיצים הגדולים ביותר של צלב צינור בסין. המוצרים שלנו נעשה שימוש נרחב בתחומים רבים הן בבית והן בחו"ל. כל מחלקה נמצאת תחת ניהול מושלם וייצור אוטומטי לחלוטין על מנת להציע את המוצרים והשירותים המהירים ביותר ללקוחותינו.

גודל:

חלק: 1/2 "-24", מרותך: 24 "-96"

עובי: SCH10-XXS


Stainless Steel Pipe Fitting Cross

זוג: אוגן נירוסטה WN, SO, RF, BL

הבא: צינור חלק נירוסטה 304 310S 316 316l 316Ti 317 2205