צינור צלב

צינור צלב
Chat Now
פרטי המוצר

אביזרי צלב נקראים גם 4-way אביזרי. אם קו הענף עובר לגמרי דרך טי, ההתאמה הופכת לצלב. צלב יש פתח אחד ושלושה שקעים, או להפך. הם לעתים קרובות יש מסמר מרותך שקע מסתיים או הקצוות נקבה השחלה.

צלב אביזרי יכול ליצור כמות עצומה של מתח על צינור כמו שינויי טמפרטורה, כי הם במרכז של ארבע נקודות חיבור. טי הוא יציב יותר מאשר צלב, כמו טי מתנהג כמו שרפרף שלוש רגליים, בעוד הצלב מתנהג כמו שרפרף ארבע רגליים. (גיאומטרית, "כל 3 נקודות שאינן קוליניאריות מגדירים מטוס" ולכן 3 רגליים יציבות ביסודן.) הצלבים שכיחים במערכות ממטרות אש, כאשר מדדים הנגרמים על ידי התרחבות תרמית אינם בדרך כלל בעיה, אך לא בצנרת, בשל עלות נוספת לעומת שימוש בשתי tees.

Htongsteel התפתחה כפתרון אחד להפסיק את הפתרון המוביל עבור כל הציוד שלך לעבור דרישות. אנחנו אחד היצואנים & מפיצים הגדול ביותר של צלב צינור בסין. המוצרים שלנו כבר בשימוש נרחב בתחומים רבים הן בבית והן בחו"ל. כל מחלקה נמצאים תחת ניהול מושלם ייצור אוטומטי לחלוטין כדי להציע את המוצרים באיכות הטובה ביותר שירותי הפקודה ללקוחות שלנו.

גודל:

חלקה: 1/2 "-24", מרותך: 24 "-96"

עוֹבִי:

SCH10-XXS


HUITONG הוא מפורסם סין נירוסטה צינורות / יצרן צינורות הספק, מצויד במפעל יצרנית החברה, כמו יצוא צלב מקצועי המוכר ואת המוכר, אנחנו תמיד מברכים אותך לקנות סיטונאי צינור באיכות גבוהה לעבור ממפעל שלנו.

קירה