מה גורם מחירי פלדה להמשיך לנוע

מה גורם מחירי פלדה להמשיך לנוע

Date:Nov 22, 2018

מחירי הפלדה כבר נופלים לאחרונה, על פי נתוני ג 'ין Lianchuang, בשבוע שעבר, הבנייה הלאומי פלדה מחיר השוק חולשה החריף.התפתחויות נופלות, את האווירה בשוק נקודה פסימי, העסקה היא כמובן קר.למרות שיש עדיין הגבלות על איכות הסביבה חדשות, המלאי המשיך גם לרדת, אבל בצד הביקוש בהדרגה מצטמצם, סוחרים למגמה המאוחרת של פאניקה, וכמה סוחרים לחץ המלאי לשיר ריק, כך הרכישה נמוכה, וכתוצאה מכך לירידה חדה במחירי השוק.


בצד המלאי, הנתונים מראים כי מלאי לאומי של פלדה הבנייה המשיך לרדת בתקופה הנוכחית, עם סך של 3.2327 מיליון טון של מוט ברזל, ירידה של 104600 טון לעומת התקופה הקודמת, סך של 1.3561 מיליון טון של חוט ודיסק, גידול של 32,000 טון לעומת התקופה הקודמת. בעיה זו של הבנייה הלאומית מחיר שוק הפלדה כמו התחתון כולו.כעת החוזים העתידיים חלשים אינם משתנים, בימים גשומים רבים לאחרונה, ביקוש לקוי, קיזוז העסקה הכוללת slump.Although המגבלות ייצור טחנת פלדה מובטחת, הלחץ הסופי אספקת הלחץ אינו גדול, המלאי ממשיך לרדת.


What causes a Steel prices keep moving lower


יחדיו, אמר ג 'אנג Jinping, כי אין חדשות טובות במיוחד בשוק, החוזים העתידיים החוזה אינו משתנה, ואת ההבדל במחיר הנוכחי הוא גדול, שוק ספוט עדיין יש מקום למלא, אך בשל הירידה האחרונה גדול , ממשיכים ליפול או לצר. בשבוע זה, מחיר הבנייה פלדה צפוי להיות תנודתי, או התרחשות של עליות וירידות תכופות, הכולל או חלש, ירידה בהתייחסות של כ 50 יואן / טון. (מקור: סין ניירות ערך חדשות • רשת סין- CERT)


זוג: מחיר צלחת נירוסטה 2000 מ מ רוחב

הבא: 2018 הסתיו והחורף פלדה ייצור הגבלות כמה