מה גורם למחירי פלדה להמשיך לנוע

מה גורם למחירי פלדה להמשיך לנוע

Date:Nov 22, 2018

מחירי הפלדה נופלים לאחרונה, על פי נתוני ג'ין ליאנצ'אנג, בשבוע שעבר, חולשת מחירי הפלדה בשוק הבנייה הלאומית התגברה. התנועות נופלות, אווירת שוק הספוטים היא פסימית, העסקה כנראה קרה. למרות שיש עדיין מגבלות על ייצור סביבתי חדשות, המלאי המשיך גם הוא לרדת, אך צד הביקוש הצטמק בהדרגה, וסוחרים למגמת הבהלה המאוחרת, וחלקם לא סוחרים על מלאי לשיר ריק, כך שרכישה נמוכה, וכתוצאה מכך נפילה חדה במחירי השוק.


בצד המלאי, הנתונים מראים כי המלאי הארצי של פלדה לבנייה המשיך לרדת בתקופה הנוכחית, עם סך של 3.2327 מיליון טונות של rebar, ירידה של 104600 טון מהתקופה הקודמת, ובסך הכל 1.3561 מיליון טון. של חוט ודיסק, עלייה של 32,000 טון בתקופה הקודמת. נושא זה של מחיר שוק הפלדה הבנייה הארצי ככלל נמוך יותר. ככל שהעתיד החלש לא השתנה, הימים הגשומים האחרונים האחרונים, ביקוש גרוע, העסקה הכוללת קוזזת למרות שמגבלות הייצור של מפעלי הפלדה מובטחות, הלחץ הכולל על קצה האספקה אינו גדול, המלאי ממשיך לרדת.


What causes a Steel prices keep moving lower


יחד עם זאת, אמר ג'אנג ג'ינפינג, מכיוון שאין חדשות טובות במיוחד בשוק, חולשת העתיד לא משתנה, וההבדל הנוכחי הוא גדול, בשוק הספוט עדיין יש מקום להתמלא, אך בגלל הירידה האחרונה בהרבה המשך ליפול בחלל או בצמצום. השבוע, מחיר פלדת הבנייה צפוי להיות תנודתי, או התרחשות עליות וירידות תכופות, בסך הכל או חלש, ירידת ההתייחסות של כ- 50 יואן / טון. (מקור: China Securities חדשות • רשת סינו-CERT)


זוג: מחיר צלחת נירוסטה רוחב 2000 מ"מ

הבא: 2018 הגבלות על ייצור פלדת סתיו וחורף כמה