מהן ההופעות של תת-מוסמך על 304 316 צינורות נירוסטה?

מהן ההופעות של תת-מוסמך על 304 316 צינורות נירוסטה?

Date:Dec 17, 2018

304 316 תהליך צינור נירוסטה חלקה קובע את המגבלות שלו יכול, בדרך כלל 304 (L) 316 (L) דיוק צינור נירוסטה חלקה הוא נמוך, יש עובי קיר לא אחידים, בהירות נמוכה בצינור SS304 316, עלות בקנה מידה קבוע גבוהה, המראה של נקודות קנבוס, כתמים שחורים אינם קלים להסרה וחסרונות אחרים, בדיקת צינור נירוסטה חלקה ועיצוב חייבים גם הם להיות במצב לא מקוון. עם זאת, הלחץ הגבוה של צינור נירוסטה חלקה 310S, חוזק גבוה, חומרי מבנה מכני, משקפים גם הם את העליונות שלו. עם זאת, ישנן בעיות רבות עם צינורות חלקים מפלדה אל חלד 304 316 מסורבלים, וחלקם אף ישפיעו בצורה רצינית על יישומים מעשיים. להלן כדי למנות את האיכות הנחותה של תופעה נפוצה של צינור נירוסטה חלקה, לעיון בבחירת חומרים. האחד הוא האיכות הירודה של משטח צינור נירוסטה חלק ללא קל ליצור צלקות. הסיבה לכך היא שהחומר לא אחיד בחומר ומכיל יותר זיהומים. הציוד המיוצר הוא מאוד מבושל וקל להדביק פלדה. וצינור חלק 304 316 נירוסטה באיכות גבוהה אך אין בעיה ותופעה כזו.

 

השנייה היא האיכות הירודה של משטח צינור פלדה אל חלד 304 316 בצורה חלקה מאוד קלה ליצירת סדקים, מכיוון שברזל שלה הוא בילט, ונקבוביות בילט, בילט בתהליך הקירור בגלל התפקיד של לחץ תרמי, יפיקו במהירות סדקים, לאחר התגלגלות יהיו סדקים.

 

השלישית, האיכות של חתך 304 316 נירוסטה חלקה בצינור נירוסטה לסגלגל, הסיבה היא שיצרנים על מנת לחסוך בעלויות חומר, הרולר המוגמר מול לחץ ה- DA DAO גדול, כוחו של 304 316 זה צינור נירוסטה יופחת במידה רבה ולא יעמוד בתקן של צורת הצינור וגודל.

 

 

הלאה, זה באיכות ירודה 304 316 צינור פלדה אל חלד חלקה התנודתיות בקוטר הפנימי היא גדולה, נובעת מחוסר היציבות בטמפרטורה של צלחת נירוסטה יהיו אטריות יין ויאנג, והרכב הפלדה אינו אחיד, מכיוון שהציוד הוא פשוט, חוזק היסוד נמוך, הניתור של טחנת הגלילה גדול. יהיה שינוי גדול בקוטר פנימי באותו שבוע, כוח צינור נירוסטה כזה אינו אחיד וקל מאוד ליצור שבר. הסורגים האורכיים של פלדות אל חלד ללא תפר למבנים רעועים הם לעתים קרובות גלי.


זוג: כיצד לזהות את ריתוך הצינור הנירוסטה ללא תנאי?

הבא: צינור נימי 304 נירוסטה ותהליך ייצור