מה הם הביצועים תחת Underifed ב 304 316 צינורות נירוסטה?

מה הם הביצועים תחת Underifed ב 304 316 צינורות נירוסטה?

Date:Dec 17, 2018

304 316 ללא תפר מפלדת אל חלד תהליך הצינור קובע את המגבלות שלה, בדרך כלל 304 (L) 316 (L) חלקה נירוסטה צינור פלדה נמוכה, יש עובי דופן אחידה, בהירות נמוכה בצינור SS304 316, עלות גבוהה קבועה קנה המידה, ואת המראה של נקודות קנבוס, כתמים שחורים לא קל להסיר חסרונות אחרים, חלקה נירוסטה צינור בדיקה ועיצוב חייב להיות גם טיפול לא מקוון. עם זאת, בלחץ גבוה של צינור נירוסטה חלקה 310S, חוזק גבוה, חומרי מבנה מכני גם משקפים במלואם את עליונותה. עם זאת, ישנן בעיות רבות עם 304 316 צינורות פלדה חלקה נירוסטה, וחלקם אפילו יש השפעה רצינית על יישומים מעשיים. להלן כדי למנות את איכות נחותה של צינור נירוסטה חלקה תופעה נפוצה, עבור התייחסות לבחירת החומר. אחת היא באיכות ירודה של חלקה צינור נירוסטה חלקה קל טופס הצטלקות. הסיבה לכך היא כי החומר הוא אחיד בחומר ומכיל זיהומים נוספים. הציוד שנעשה הוא בסיסי מאוד וקל לדבוק פלדה. ו באיכות גבוהה 304 316 צינור נירוסטה חלקה אבל אין בעיה כזו ותופעה.

 

השני הוא באיכות ירודה של 304 316 חלקה חלקה מפלדת אל חלד צינור הוא קל מאוד ליצור סדקים, כי billet שלה הוא billet, ואת הנקבוביות billet, billet בתהליך הקירור בגלל התפקיד של מתח תרמי, במהירות לייצר סדקים, לאחר מתגלגל יהיו סדקים.

 

השלישי, את האיכות של 304 316 חלקה צינור נירוסטה חוצה את הסגלגל, הסיבה היא כי יצרנים על מנת לחסוך בעלויות החומר, סיים את רולר מול הלחץ ER DAO גדול, כוחו של זה 304 316 צינור נירוסטה יהיה מופחת במידה ניכרת, ולא יעמדו בתקן של הצורה צורה וגודל.

 

 

הרביעי, זה באיכות ירודה 304 316 חלקה צינור נירוסטה חלקה תנודות גודל קוטר פנימי גדול, בשל חוסר יציבות הטמפרטורה של צלחת נירוסטה יהיה יין ויאנג אטריות, ואת הרכב הפלדה אינה אחידה, כי הציוד הוא פשוט, כוח היסוד הוא נמוך, את הקפיצה טחנת מתגלגל הוא גדול. יהיה שינוי גדול בקוטר פנימי באותו שבוע, כגון צינור נירוסטה כוח אינו אחיד וקל מאוד ליצור שבר. הסורגים האורך של פלדות אל חלד ללא נירוסטה מבנים זולים לעתים קרובות גלי.


זוג: כיצד לזהות את צינור נירוסטה, ריתוך לא מלאים?

הבא: נירוסטה 304 צינור נימי ותהליך הייצור