פלדה להפקת קיבולת השלים את המשימה השנתית של 63.4%

פלדה להפקת קיבולת השלים את המשימה השנתית של 63.4%

Date:May 12, 2017

10 במאי, פרמייר Li Keqiang ניהל הפגישה מנהלים מועצת המדינה, כדי לשמוע ההתקדמות של קיבולת הייצור ותעשיות מפתח לחסל את קיבולת הייצור לאחור של הדו ח, כדי לקדם את הסדר הכלכלי. הפגישה ציין כי כדי לפתור ולחסל את קיבולת ייצור עודף לאחור הוא הצד האספקה של הרפורמה המבנית של הפעילות חשוב הוא לשנות את המצב של פיתוח וקידום השינוי ישנים ואת דרישות חדשות האנרגיה של בלתי נמנע.


מאז תחילת השנה, אזורים שונים ומחלקות המשיכו לשלם קרוב תשומת לב כדי ביצוע העבודה, ברזל, פלדה, פחם תעשיית לחסל את קיבולת הייצור לאחור, השיגו תוצאות חיוביות, המדינה מתוך פלדה יכולת ייצור של 31.7 מיליון טון, 68.97 מיליון טונות של יכולת ייצור פחם, בהתאמה, הפעילות השנתית של 63.4% מפקחים אבל גם מצאו כי השלב של היצע וביקוש משתנה להוביל נחלש יכולת לייצר קיבולת, קצת מקומות כדי לחסל את השהיה קיבולת הייצור לאחור, צוות השמה, סילוק החוב, מיזוגים וארגון קשה יותר וכן הלאה.


CCTD סין פחם בשוק רשת הצופה חן ג'יאה אמר כי המקור של שחרור פחם, תפקידו של מאקרו הלאומית-שליטה, יכולת ייצור פחם במעלה הנהר יכול להשתחרר באופן משמעותי, במיוחד את המקור העיקרי פחם, מספר גדול של ייצור פחם שחזור, גידול במכירות, נפח המשלוח. מחלקות המדינה לקדם באופן פעיל הרציונלי להחזיר של מחירי פחם, פחם המחירים ברוב האזורים ירדו באופן משמעותי. עם כניסתו של עונת הגשמים, אנרגיה הידרואלקטרית הנפקה, מחירים נמוכים של אנרגיית מים לשוק לאורך החוף, וכתוצאה מכך צמצום צריכת פחם, פחם תרמית המחירים ממשיכים לדחות, מחירי הפחם ומאיצות לשוב אל טווח סביר.


ב, תיקונים "כדי להשמיד את" האגודה פלדה חשף כי על מנת לקדם את רצועת ככל האפשר מתוך ברור, 2 במאי 25, על יכולת ייצור של הפגישה המשותפת יישלחו תשע קבוצות עבודה בסביבה "" כדי לבצע את inspecti מיוחד תוספות. הוא צפוי כי בחודשים יולי ואוגוסט, הפדרציה הבין-משרדית גם תחרוץ את קבלת סך של הפרובינציות והערים.


אנליסט פלדה וברזל לרשום מידע Zhuo Cui הונג אמר, "ארץ פלדה" היא תעשייה פלדה מוטרד במשך שנים רבות הבעיה הישנה, שיחק יותר ויותר, מהשנה שעברה המדינה שלח מספר מפקחים פיקוח שדה, חשיפה, ו אדם אחראי כדי להתמודד עם תוצאות יוצא דופן מושגת. בסיכום הנתונים הנוכחי, פרובינציות של אזורים אוטונומיים שניקית המפעלים "ארץ פלדה" סכום כולל של יותר מ 500, מעורבים קיבולת הייצור של 119 מיליון טון. עם קיבולת "אדמות הפלדה" של היציאה המהירה, בענף הפלדה של סין כדי להשיג את הרווחיות היא תורמת להתפתחות בריאה ומסודרת עוקבות של תעשיית הפלדה.


לאור השלב הבא לעבודה של העבודה, הפגישה גם ציין כי יש להשתמש יותר אמצעים מוכווני שוק של הכלל, חיסול מלא ויעיל, חיסול של קיבולת ייצור עודף לאחור. בנחישות לחקור ולהתמודד עם ייצור לא חוקי הבנייה לא לפגוש את הסביבה, איכות, בטיחות, תקנים נוספים של הארגון, העבודה של מקומות עניים ברצינות דין וחשבון. למכסה יימצא בחקירת יכולת ייצור "אדמה פלדה" לאסור לחלוטין, להסיר את הציוד, למנוע תחיית מוקדם. על הכללת קיבולת שנתית לפעילות של מכרות פחם לסוף נובמבר כדי לצאת כל. לחסל, לעצור בנייה, איטי של פחם פרויקטים לפעילות בהקדם האפשרי כדי לנקות את מגבלת הזמן, לקחת אחריות. שנית, אנחנו צריכים לעשות עבודה טובה של היישוב עובדים להציב בעמדה בולטים. שלישית, צריך לחזק את הפיקוח והבקרה, צריך להיות הודיע כל האיזורים בזמן כדי יכולת ייצור של מידע רלוונטי, לשפר את מערכת דיווח כדי למנוע חיסול של הונאה קיבולת הייצור לאחור, ואת בחוזקה בקרת הייבוא של פחם באיכות נמוכה.


זוג: ההשקה וויל ארה ב סנקציות נגד יפן, דרום קוריאה

הבא: "חוט פלדה" הצטמצם קרוב יותר לסין ולעולם