פלדה קיבולת הייצור הזין את התקופה החשובה

פלדה קיבולת הייצור הזין את התקופה החשובה

Date:May 19, 2017

ועדת הפיתוח והרווחה, משרד התעשייה והמסחר, בשיתוף עם יחידות אחרות של פגישות משותפות בין משרדי הממשלה, כדי לחזק את התיאום, לשים לב ליישום המשימה, לקדם את פיתוח הוועדה, הוועדה ואת מועצת המדינה על פתרון קיבולת עודף של הסדרי קבלת ההחלטות, פיתוח הרפורמית הנציבות, האזור לעשות עבודה טובה של המטרות השנתי המשימה פירוק ולהתמקד ביישום של העבודה. נכון לעכשיו, השנה הפחתה המוצעת של ברזל ופלדה יכולת הייצור פחם יושמה במלואה על מפעלים רלוונטיים, ציוד וכרייה, לעבוד כדי להשיג התחלה טובה.


עד כה, השנה את המדינה מתוך כושר הייצור פלדה של 31.7 מיליון טונות כדי להשלים את המשימה השנתית של 63.4%; סך של 68.97 מיליון טונות מתוך כושר הייצור הפחם כדי להשלים את המשימה השנתית של 46%. יצוין כי הפלדה נתוני כושר הייצור אינו כולל קיבולת "פלדה פלדה" בלתי חוקית. עבור "ארץ פלדה", האזור השלימה למעשה עבודה יסודית החקירה, החקירה מצאה כי "רצועת פלדה" כושר הייצור הופסקה, הסדר בשוק הפלדה שופרה עוד יותר. כרגע אנחנו מחזקים פיקוח ופיקוח על מנת להבטיח כי עד יוני 30 לפני האיסור המלא על "ארץ פלדה".


על פי הפריסה של מועצת המדינה, בחודש ינואר השנה, תעשיית ברזל ופלדה כדי לפתור את הקיבולת עודף וקשיים בפיתוח של מפגש משותף בין משרדי המורכב 12 צוותי בדיקה, הלך 30 מחוזות (אזורים אוטונומיים ו עיריות) ו שינג 'יאנג ייצור ובניית חיל לבצע בדיקות מיוחדות, בדוק את 228 מפעלי ברזל פלדה, 150 מכרות פחם.


מנג ויי אמר כי ממצב הבדיקה, בשנת 2016 את המדינה מתוך 400 מ"ק מתחת לתנור הפיצוץ 39, מאחורי כושר הייצור ברזל של 6.77 מיליון טון, 30 טון מתחת ממיר ואת תנור חשמלי 71, מאחורי כושר הייצור פלדה של 10.96 מיליון טון. סגור כ 300,000 טון מתחת לגודלו של מכרה פחם קטן על 1500, מאחורי כושר הפחם קיבולת של 120 מיליון טון. 2016 תעשיית ברזל ופלדה לחסל את כושר הייצור לאחור לאחור של הפעולה המיוחדת נמצא ייצור לאחור כושר הייצור, כבר נהרס או אטום כנדרש; צריך להיות סגור ומועד אחרון של מכרות פחם בכיתה, יושמה כנדרש לסגור.


אם ניקח בחשבון של פלדה של סין "כדי כושר הייצור" נכנס לשלב חדש, הלחץ הכולל בהדרגה להקל על קיבולת עודף, סתירות מבניות הופכים בולטים יותר ויותר. לשם כך, הציע ג'ואו Jianqi כי בעתיד "כדי קיבולת" מדיניות יכול לדלל את "כמות" של האינדיקטורים, באמצעות הגנה על הסביבה קפדנית לחסל אי תאימות כושר הייצור ואת כושר הייצור יעיל; התייחסות לשיטות בינלאומיות מתקדמות, בשילוב עם ארגונים מתקדמים ברמת פליטת סין של סין, לשפר עוד יותר את מפעלי הברזל והפלדה באזורים אינטנסיביים ואזורים עתירי תעשיה של מפעלי ברזל ופלדה, הסטנדרטים העיקריים של פריקת מזהמים; לחזק את התמריצים לעידוד מפעלי ברזל ופלדה להשיג פליטות נקיות.


6359427050850900556823992.png

车间外景.JPG

עלינו


Htongsteel התפתחה כפתרון אחד להפסיק פתרון מוביל עבור כל צינור פלדה שלך, צלחת פלדה, פלדה בר & פלדה אביזרי אביזרי צנרת. אנחנו עם אחד של היצואנים & מפיצים הגדול ביותר של נירוסטה צנרת, נירוסטה פלייט & נירוסטה בר בסין. המוצרים שלנו כבר בשימוש נרחב בתחומים רבים הן בבית והן בחו"ל. כל מחלקה נמצאים תחת ניהול מושלם ייצור אוטומטי לחלוטין כדי להציע את המוצרים באיכות הטובה ביותר שירותי הפקודה ללקוחות שלנו.


אם יש לך כוונה להבין אותנו, אז קוראים לזה בקרוב.
טלפון: +86 029 89306039

פקס: 029-89306039


זוג: לתפוס היטב את השינוי ושדרוג לעשות תעשיית פלדה בסדר

הבא: ברזל ופלדה תעשייה מיזוגים ורכישות מואצת