צינור נימי 304 נירוסטה ותהליך ייצור

צינור נימי 304 נירוסטה ותהליך ייצור

Date:Dec 25, 2018

צינורות נימי נירוסטה 304

 

צינור נימי 304 נירוסטה יכול להיות מיושם על כל מיני סוגים של צינור אות מכשור אוטומטי, צינור הגנת תיל מכשיר אוטומטי, קו סרגל אופטי מדויק, חיישן תעשייתי, צינור הגנת קו ציוד אלקטרוני, הגנת בטיחות במעגל חשמל, הגנת נימי מכשיר תרמי וליבה ריקה גבוהה תומך פנימי בכבלים אופטיים.

 

304 מאפיינים של נימי נירוסטה יש לו רכות טובה, עמידות בפני קורוזיה, עמידות בטמפרטורה גבוהה, עמידות בפני שחיקה, חוזק מתיחה, עמידות במים ותכונות מיגון אלקטרומגנטיות מעולות. נימי נירוסטה ניתנים לכיפוף חופשי לזוויות ורדיוסים שונים של עקמומיות, באותה רכות ועמידות לכל הכיוונים. מרווח צינורות נירוסטה גמיש, גמישות טובה, ללא חסימות וקשיחות; יש צינור הברגה נירוסטה עם מתח מסוים בין אבזם הצד כדי למנוע פגיעה בצינור על ידי נזק לצינור. מתח צירי יכול לעמוד פי 6 מהקוטר הפנימי הנומינלי.

 

לכן, התקנת צינור נימי נירוסטה נוחה, ניתן להשתמש באנרגיה לא יעילה בצורה יעילה, על מנת להשיג חיסכון באנרגיה ואפקט נוח.

 

304 מדרגות נימי נירוסטה במקרה של חישול 1, צריכים לשים לב אם טמפרטורת החישול הגיעה לטמפרטורה שצוינה. טיפול בחום נירוסטה הוא בדרך כלל לקבל טיפול בחום מסיס מוצק, או "חישול", טווח הטמפרטורה של התהליך הוא 1040 ~ 1120 (מפרט יפן).

 

ניתן לראות עיבוד צינורות נירוסטה גם בתנור החישול, צינור הנירוסטה המחושם צריך להיות בצורת ליבון, ואין תופעת טיפות ריכוך. 2, אווירת חישול.

 

בדרך כלל עם מימן טהור כאווירת חישול צינור נירוסטה, טוהר האטמוספרה עדיף להיות יותר מ- 99.99%, אם יש אטמוספרה אחרת באווירה, יכול להפחית באופן מתאים את טוהר המימן הטהור, אך אסור להכיל עודף חמצן ואדי מים . 3. איטום גוף הכבשן. תנור החישול הקל חייב להיות מוגבל לאוויר שבחוץ, בדרך כלל עם מימן כגז תחזוקה, גוף התנור שרק פתח אוורור אחד נמצא, התפקיד נוח להצית מימן.

 

שיטת הבדיקה תנגב את המים בפער של כל מפרק של תנור החישול, תבחן אם יש נזילת אוויר, החלק הכי דולף הוא תנור החישול במקום הצינור ומחוצה לו, שם טבעת האיטום קלה מאוד ללבוש, צריך לבדוק ולהחליף לעתים קרובות. 4, לשמור על לחץ הגז. כדי למנוע דליפה, גז התחזוקה בכבשן הבהיר צריך לשמור על לחץ חיובי מסוים, אם גז התחזוקה הוא מימן, בדרך כלל להגיע ליותר מ 20kBar. 5, לא יכול להיות אדי מים בתנור.

ראשית, כדי לבדוק שוב ושוב אם גוף הכבשן משעמם, בכבשן הראשון יש לייבש חומר תנור, השני לבדוק האם בצינור הנירוסטה לתנור יש כתמי מים שנותרים, בחלק מהצינורות נירוסטה עשויים להיות חורים, הפעם אסור שיהיו מים כדי להכניס לתנור הבהיר, אחרת זה ישפיע באופן שלילי על תהליך העיבוד של הנירוסטה.


זוג: מהן ההופעות של תת-מוסמך על 304 316 צינורות נירוסטה?

הבא: כיצד לתקן את משטח הנירוסטה & פלטה 8k BA BA?