נירוסטה 304 צינור נימי ותהליך הייצור

נירוסטה 304 צינור נימי ותהליך הייצור

Date:Dec 25, 2018

נירוסטה 304 צינורות נימים

 

נירוסטה 304 צינור נימי ניתן להחיל על כל מיני צינור אוטומטי מכשור אות, מכשיר אוטומטי חוט הגנה צינור, קו אופטי אופטי השליט, חיישן תעשייתי, ציוד אלקטרוני קו צינור הגנה, הגנה על המעגל החשמלי חשמל, הגנה מכשיר נימי תרמית גבוהה הליבה ריקה - מתח פנימי כבל אופטי תמיכה פנימית.

 

304 המאפיינים של נימי נימי נימי יש רכות טובה, עמידות בפני קורוזיה, עמידות בטמפרטורה גבוהה, ללבוש התנגדות, חוזק מתיחה, עמידות במים מעולה תכונות אלקטרומגנטיות מיגון. נימי נירוסטה יכול להיות כפוף בחופשיות לזוויות שונות רדיוס עקמומיות, עם אותה רכות ועמידות לכל הכיוונים. פלדת אל חלד צינור הוא גמיש, גמישות טובה, ללא חסימה ונוקשות; צינור נירוסטה משורשר יש מתח מסוים בין אבזם בצד כדי למנוע את הצינור מלהיות פגום על ידי נזק צינור. מתח צירי יכול לעמוד יותר מפי 6 פעמים בקוטר הפנימי הנומינלי.

 

לכן, ההתקנה של צינור נימי נירוסטה הוא נוח, אנרגיה יעילה יכול לשמש ביעילות, על מנת להשיג חיסכון באנרגיה השפעה נוחה.

 

304 נירוסטה צעדים נימי במקרה של חישול 1, צריך לשים לב אם הטמפרטורה חישול הגיע הטמפרטורה שצוין. נירוסטה חום הטיפול הוא בדרך כלל לקבל מוצק מסיסים טיפול בחום, או "חישול", טווח הטמפרטורה של התהליך הוא 1040 ~ 1120 (מפרט יפן).

 

עיבוד נירוסטה צינור יכול גם להיות מוצג תנור annealing, צינור annealed נירוסטה צריך להיות בצורת ליבון, ואין תופעת ריכוך ריכוך. 2, אווירה חישול.

 

בדרך כלל עם מימן טהור כמו נירוסטה צינור חישול אווירה, טוהר האווירה עדיף יותר מ 99.99%, אם יש גז אינרטי נוסף באטמוספירה, יכול להפחית כראוי את הטוהר של מימן טהור, אבל אסור להכיל חמצן מופרז ואדי מים . 3. איטום של גוף תנור. תנור annealing אור חייב להיות מוגבל באוויר בחוץ, בדרך כלל עם מימן כמו גז תחזוקה, הגוף תנור רק אחד פתח הוא דרך, התפקיד נוח להצית מימן.

 

שיטת הבדיקה יהיה לנגב את המים על הפער של כל משותפת של תנור חישול, לבחון אם יש דליפת אוויר, החלק הכי דולף בקלות הוא תנור חישול פנימה והחוצה של מקום הצינור, שבו טבעת איטום קל מאוד ללבוש, צריך להיבדק ולהחליף בתדירות גבוהה. 4, לשמור על לחץ הגז. כדי למנוע דליפה, גז תחזוקה ב תנור בהיר צריך לשמור על לחץ חיובי מסוים, אם גז תחזוקה הוא מימן, בדרך כלל להגיע ליותר מ 20kBar. 5, לא יכול להיות אדי מים בכבשן.

ראשית, כדי לבדוק שוב ושוב אם הגוף תנור משעמם, בכבשן הראשון, חומר תנור חייב להיות מיובש, השני הוא לבדוק אם צינור נירוסטה לתוך הכבש יש כתמי מים שיורית, כמה צינורות נירוסטה עשויים להיות חורים, ב הפעם זה לא חייב להיות מים להביא לתוך תנור בהיר, אחרת זה יהיה השפעה שלילית על תהליך עיבוד נירוסטה.


זוג: מה הם הביצועים תחת Underifed ב 304 316 צינורות נירוסטה?

הבא: כיצד לתקן את נירוסטה & גיליון גיליון 8k BA משטח?