חלקה פלדה אל חלד Pipe החמצה Phosphating/פסיבציה/סיבון

חלקה פלדה אל חלד Pipe החמצה Phosphating/פסיבציה/סיבון

Date:Dec 26, 2018

לאחר החמצה פסיבציה, השטח של צינור פלדה ללא תפר הופך אחיד לבן כסוף, אשר משפר באופן משמעותי את עמידות בפני קורוזיה של פלדת אל-חלד. Phosphating הוא התהליך של הטבעית צינור פלדה ללא תפר לנוזל phosphating (קצת אסיד פוספט הראשי פתרון), בתצהיר השטח כדי ליצור שכבה של פוספט גבישי המרת הסרט מסיס במים, phosphating הוא חומר כימי, אלקטרוכימי התגובה טופס פוספט בתהליך שינוי כימי הסרט, היווצרות של פוספט המרת הסרט נקרא הסרט phosphating,

 

לכן במידה מסוימת כדי למנוע קורוזיה מתכת, נהגה לצבוע התחתון לפני צביעה, לשפר את הדבקות ואת היכולת נגד קורוזיה של השכבה הסרט, קר מתכת עיבוד תהליך לשחק נגד חיכוך שימון שימוש. "Phosphating סיבון" מתייחס לתהליך של סיבון מחדש לאחר phosphating. זה משמש בדרך כלל ציור או מתיחת מכונות עיבוד תהליכים. לאחר הסרט phosphating הוא בדרך כלל 8-12 מיקרון, ולאחר מכן לתוך סיבון פתרון, וגם אז למשוך או מתיחה.  מטרת סיבון היא להמשיך להגדיל את שימון ביצועים.

 

החמצה, phosphating, צינור פלדה ללא תפר סיבון נהלי הפעלה קצר התהליך: החמצה-גבוהה בלחץ מים שטיפה-phosphating--לחץ גבוה שטיפה סיבון-ייבוש-העברת בערימה.


זוג: 304 נירוסטה לא יכול לשפוט את היתרונות והחסרונות מגנטיות

הבא: כיצד לזהות את צינור נירוסטה, ריתוך לא מלאים?