עיבוד של דופלקס סופר נירוסטה מרותך צינור

- Jan 10, 2019-

עם זאת, פלדה דופלקס סופר רגיש השלב השלישי שלב, כגון תרכובות intermetallic, וכיצד לשלוט על תהליך ריתוך וטיפול בחום היא בעיה קשה בייצור של מוצר זה.


מבוגר סופר דופלקס פלדה S32750 מרותך צינור תהליך הייצור הוא:


1, התהליך הוא ספציפי: חומר גלם בדיקה פלדה צלחת קולי פגם זיהוי- Planer קצה-דפוס-מראש ריתוך - כל מעגל חיתוך ריתוך קבוע קוטר + חום טיפול צינור סוף פלוס ריתוך בדיקה צינור חדירה הבדיקה הבדיקה הידראולית הבדיקה כבישה פסיבציה סיים בדיקת המוצר מארק אריזות אדם הספרייה.


2, דפוס בייצור של תפר ישר מרותך צינור, קושי הייצור טמונה יישום יעיל של רגע כיפוף לקצה של חגורת פלדה, השימוש בטכנולוגיה דפוס מסורתי קשה לפתור, דופלקס נירוסטה תשואה כוח של כ פעמיים פעמים את נירוסטה austenitic רגיל, דפוס שלה קשה יותר. FFX (דפוס גמיש) כמו טכנולוגיית דפוס חדש בחוכמה משתמשת אפקט המתח כאשר סליל כפוף כדי למקסם את רגע כיפוף לקצה רצועת פלדה, ועל ידי שימוש בתנאים נוחים של האינסוף רול, את דפוס דפוס של כיפוף הקצה יכול להיות מותאם באופן חופשי על פי העוצמה ואת עובי רצועת הפלדה על מנת להשיג את התנאים ריתוך הטוב ביותר.


3, ריתוך עבור שימוש זה של ריתוך בקשת פלזמה (PAW) ו טונגסטן ארגון ARC ריתוך (GIAW) תהליך ריתוך מרוכבים. קודם כל, השימוש של ריתוך פלזמה ריתוך חדירה היתוך, כדי להשיג ריתוך חד צדדי, דו צדדי אפקט דפוס, לאחר השימוש של ריתוך ארגון טונגסטן קשת למילוי כיסוי, ריתוך באמצעות הגנה ארגון טהור. על מנת לצמצם את הנטייה של משקעים בשלב מזיקים, תהליך ריתוך ככל האפשר כדי להשתמש באנרגיה קו התחתון, האנרגיה קו הוא הטוב ביותר לא יותר מ 16kj / cm. בנוסף, שכבת לשאול טמפרטורה חשוב מאוד עבור ריתוך של פלדה דופלקס, חייב להיות תחת שליטה תחת 100 ℃, טמפרטורה גבוהה מדי interlayer יגדיל את הנטייה של משקעים פאזה מזיקים, ובסופו של דבר להשפיע על ביצועי המוצר.


4, טיפול בחום לאחר טיפול בחום ריתוך באמצעות תנור אינדוקציה לכל פתרון פתרון מוצק צינור, חום טמפרטורת הטיפול של 1050-1120 ℃, ספריי מים הקירור ל 40 ℃ להלן.

זוג:לא הבא:304 נירוסטה צינור של קשיות