תכונות ביצועים של 200 סדרה נירוסטה

תכונות ביצועים של 200 סדרה נירוסטה

Date:Dec 18, 2018

כלומר, מבנה הגביש יש אטום על כל פינה של הקוביה, ואת האטום באמצע של כל פנים. ו ferrite נירוסטה הוא ההפך, הוא מאופיין על ידי הגוף מבנה הגוף קוביה.


ניקל הוא אחד המרכיבים הנפוצים ביותר בייצור של המבנה הגבישי הזה, אבל בגלל היעדר ניקל לאחר מלחמת העולם השנייה, נעשו מאמצים כדי להפחית את השימוש של מתכות. זה הוביל את החלפת ניקל, אשר משמש לייצור כמה נירוסטה נירוסטה austenitic נירוסטה, על ידי גורמים אחרים, וכתוצאה מכך הופעתה של 200 נירוסטה סדרה.


סגסוגות חנקן בסדרה 200 נירוסטה גם טופס מבנה קוביית לב הפנים, המוביל ניטריד כרום מזיקים והגברת נקבוביות הגז. הוספת מנגן מאפשר יותר חנקן כדי להוסיף בבטחה, אבל ניקל לא ניתן להסיר לחלוטין מ -200 סדרת נירוסטה. לכן, 200 סדרת נירוסטה מאופיין על ידי חנקן שלה תוכן מנגן.


בשנות ה -80, הייצור והביקוש של ניקל ניקל נמוך נישא, מחיר ניקל המשיך לעלות, אלא גם כדי לקדם את הפיתוח של סדרת נירוסטה 200. אסיה היא כעת המקור העיקרי ומקום הצריכה של 200 סדרות של פלדה. ההתנגדות קורוזיה של סדרת 200 נירוסטה נמוך מזה של נירוסטה סדרה 300, אשר מונע קורוזיה הצבע בסביבות עם לחות גבוהה תוכן כלור קורוזיה הפער, גרימת הסביבה הנוזלית והחומצית לקפוא. הסיבה לכך היא כדי להקטין את התוכן ניקל, זה יהיה גם להפחית תוכן כרום והתנגדות קורוזיה.


סדרת נירוסטה 200 יש התנגדות השפעה מעולה וקשיחות, אפילו בטמפרטורות נמוכות (או אפילו בטמפרטורה נמוכה). הם בדרך כלל קשה וחזק יותר מ 300 פלדות הסדרה, בעיקר בשל התוכן חנקן גבוהה יותר שלהם, אשר תפקידו של חיזוק חנקן. בגלל שהם austenite, נירוסטה בסדרה 200 ו 300 אינו מגנטי. למרות austenitic נירוסטה הוא יקר יותר מאשר פלדה פרית שלה, 200 סדרת נירוסטה הוא עדיין זול יותר מאשר 300 סדרת נירוסטה בשל התוכן ניקל התחתון שלה. עם זאת, דפוס (משיכות) של סדרת 200 נירוסטה נמוך מזה של סדרת 300 נירוסטה (אם כי זה יכול להיות משופר על ידי הוספת נחושת).


במונחים של היישום, טווח היישום של 200 נירוסטה סדרה הוא צר יותר מזה של סדרת 300 נירוסטה בגלל ההתנגדות קורוזיה נמוכה של החומר. זה לא מומלץ לשמש בסביבה כימית, אבל נכנס רבים פריטים לבית. יישומים מסוימים של סדרת 200 נירוסטה כוללים: מדיחי כלים ומכונות כביסה, סכו"ם כלי בישול, מיכלי מים פנימיים, מבנים חוצות מקורה ולא קריטי, ציוד מזון ומשקאות, מכוניות (מבנים וקישוטים).

זוג: כיצד לתקן את נירוסטה & גיליון גיליון 8k BA משטח?

הבא: 304 304L 316 316L צינורות נירוסטה למשלוח תנאי