תכונות ביצועים של 200 סדרת נירוסטה

תכונות ביצועים של 200 סדרת נירוסטה

Date:Dec 18, 2018

כלומר, למבנה הגביש יש אטום בכל פינה של הקוביה, ואטום באמצע כל פנים. ופלדת אל חלד פריט היא ההפך, היא מאופיינת במבנה קוביית הלב בגוף.


ניקל הוא אחד האלמנטים הנפוצים בייצור מבנה גבישי זה, אך בגלל היעדר ניקל לאחר מלחמת העולם השנייה נעשה מאמצים לצמצם את השימוש במתכות. זה הוביל להחלפת ניקל המשמש לייצור מעט פלדת אל חלד austenitic עמיד בפני קורוזיה, על ידי אלמנטים אחרים, והתוצאה הופיעה של נירוסטה 200 סדרה.


סגסוגות חנקן בפלדת אל חלד 200 סדרות יהוו גם מבנה של קוביית לב בפנים, ויוביל לכרום ניטריד מזיק ולהגברת נקבוביות הגז. הוספת מנגן מאפשרת להוסיף יותר חנקן בבטחה, אך לא ניתן להסיר ניקל לחלוטין מנירוסטה 200 סדרה. לכן, נירוסטה 200 סדרה מאופיינת בתכולת החנקן והמנגן שלה.


בשנות ה -80, הייצור והביקוש של נירוסטה נמוכה ניקל זינקו, מחיר הניקל המשיך לעלות, אך גם כדי לקדם את הפיתוח של נירוסטה 200 סדרה. אסיה היא כיום המקור העיקרי ומקום הצריכה של 200 סדרות פלדה. עמידות הקורוזיה של נירוסטה מסדרת 200 נמוכה מזו של נירוסטה 300 סדרה, המונעת קורוזיה נקודתית בסביבות עם רמת לחות ותכולת כלור גבוהה וקורוזיה של פערים, וגורמת לקיפאון של הסביבה הנוזלית והחומצית. הסיבה לכך היא שכדי להפחית את תכולת הניקל היא תפחית גם את תכולת הכרום ועמידות בפני קורוזיה.


הנירוסטה 200 סדרה בעלת עמידות בפני קשיחות מעולה וקשיחות, אפילו בטמפרטורות נמוכות (או אפילו טמפרטורה נמוכה). הם בדרך כלל קשים וחזקים יותר מ -300 פלדות מסדרה, בעיקר בגלל תכולת החנקן הגבוהה שלהם, שזה תפקיד חיזוק החנקן. מכיוון שהם austenite, נירוסטה בסדרה 200 ו- 300 אינה מגנטית. אף על פי שפלדת אל-חלד austenitic יקרה יותר מפלדת הפריט שלה, נירוסטה 200-סדרה עדיין זולה יותר מפלדת אל-חלד 300-סדרה בגלל תכולת הניקל הנמוכה בה. עם זאת, הדפוס (משיכות) של נירוסטה מסדרת 200 נמוך מזה של נירוסטה 300 סדרה (אם כי ניתן לשפר זאת על ידי הוספת נחושת).


מבחינת היישום, טווח היישום של נירוסטה 200 סדרה הוא צר יותר מזה של נירוסטה 300 סדרה בגלל העמידות בפני קורוזיה נמוכה של החומר. לא מומלץ להשתמש בסביבה כימית, אך הוא נכנס לחפצי בית רבים. יישומים מסוימים של סדרת 200 נירוסטה כוללים: מדיחי כלים ומכונות כביסה, כלי אוכל וכלי בישול, מיכלי מים פנימיים, מבנים חיצוניים פנימיים ולא קריטיים, ציוד מזון ומשקאות, מכוניות (מבנים וקישוטים).

זוג: כיצד לתקן את משטח הנירוסטה & פלטה 8k BA BA?

הבא: 304 304L 316 316L צינורות נירוסטה מצב משלוח