ברזל ופלדה תעשייה מיזוגים ורכישות מואצת

ברזל ופלדה תעשייה מיזוגים ורכישות מואצת

Date:May 11, 2017

הסחורות בשוק מחירי המוצר השחור לקרוס קשה לחסום את חברות הפלדה הגדולות המקומי יכולת הייצור, מיזוגים וראורגניזציה של הכביש. ביום שלישי, כתב גואנגזו יומי למד ממספר ברזל ופלדה מפעלים, בעקבות מיזוג של Baosteel, ווהאן ברזל ופלדה, מספר מפעלי ברזל ופלדה מבשלים מספר ארגון מחדש: אחד של אנשאן ברזל ופלדה הקבוצה כדי להשתתף בארגון מחדש של קבוצת פלדה צפון מזרחית, 51%. ו, צפון מזרח פלדה מיוחדים הקבוצה לשקול את העתיד של Fushun פלדה פלטפורמה מיוחדת להסתמך על הרישום הכולל. כמו מחירי הפלדה המשיך לצלול, מניות של מניות פלדה עדיין בתהליך של נפילה.


מקורות בתעשייה, צפון מזרח פלדה מתכננת לשלם סכום מלא של החוב, את הפרק הבא כדי לפרוע סכום מסוים של תביעות מובטחות, יותר מאשר סכום של תביעות לא מאובטחות, כולל איגרות חוב לציבור להציע יהיה חוב להון swap. עדיין יש אי ודאות לגבי תוכנית רה-ארגון.


מוסדות: התמקדות לטווח קצר בהזדמנויות לארגון מחדש


בפתיחת הכנס הבינלאומי התשיעי של הברזל והפלדה השבוע, סגן שר התעשייה והתעשייה, שין גובין, אמר כי עלינו לפתור באופן פעיל את קיבולת עודפת של פלדה ולהאיץ את השינוי והשדרוג של תעשיית הפלדה. התעשייה מאמינה כי בעתיד אופטימיזציה של מבנה התעשייה תהליך, ייצור ומיזוג וארגון מחדש יהפוך המגמה פיתוח בתעשייה.

Baodong הקבוצה מנהל כללי חן Derong סבור כי תעשיית הפלדה של סין סבב חדש של מיזוגים ורכישות חלון הזמן נפתח. התעשייה תערוך מחדש את דגל המיזוגים והרכישות כדי להשיג את הסולם התעשייתי ואת המבנה הארגוני של ההתאמה, ואת מפעלי פלדה בבעלות המדינה שלה עם רפורמה בעלות מעורבת בשילוב. חלקו של הון בבעלות המדינה בענף הפלדה בעתיד יהיה מופחת עוד יותר באמצעות צמצום המניות בבעלות המדינה ואת רפורמה הבעלות המעורבת של מפעלי פלדה בבעלות המדינה. הפחתה מתמשכת של שיעור ההון בבעלות המדינה תעזור לתעשייה לשמור על רציונליות בתחרות המלאה, ולהגביר את היעילות התעשייתית.


כתב גואנגזו יומי למד כי ברזל חברות פלדה מיזוג וראורגניזציה של הכביש הוא לא לילה, Shougang וחביי ברזל ופלדה בשנה שעברה על משותף בשל בעיות שונות תקועים. אבל המיזוג וארגון מחדש של הכיוון הכללי נקבע, המוסדות בשוק עדיין צפויים לארגן מחדש את הסוגים השונים של ארגון מחדש: צפוי 5 עד 8 שנים מאוחר יותר, הקיים המקומי ברזל ופלדה מפעלים ימוזגו לתוך 10 תעשייתי גדול קבוצות.


בציפיות המיזוג והרה-ארגון, זמן רב ב"שוק הדובי ", השתפרה לאחרונה הירידה במניות A של שווי ההשקעה של צלחת הפלדה. אנליסטים וונליאן ניירות ערך מייעצים למשקיעים הקמעונאיים להתמקד הזדמנויות לטווח קצר ארגון מחדש עבור מניות פלדה ערך ההשקעה ערך קו האמצע.


זוג: פלדה קיבולת הייצור הזין את התקופה החשובה

הבא: אפריל Stahlindustrie PMI-אינדקס לדנציג Zwei Aufeinander Folgende פיאל Monate פון 49,1% Wurde