כיצד לתקן את נירוסטה & גיליון גיליון 8k BA משטח?

כיצד לתקן את נירוסטה & גיליון גיליון 8k BA משטח?

Date:Dec 14, 2018

אם בטעות לחתוך את 8K (מראה נירוסטה לוחות צלחות) הלוח, איך אתה להציל אותו?


אם שריטה היא לא מקרה רציני מאוד, במראה ליטוש המראה, אתה יכול להאט את מהירות רולר להאכיל, להנמיך את הראש שחיקה, יהיה לגרד את האזור ככל האפשר כדי לטחון את הדירה.

 

ישנן 3 דרכים לפתור את הבעיות

 

הראשון הוא כי לפני העיבוד, 304 316 מראה לוח נירוסטה הוא שרוט במקור; זה פשוט לא ברור; זה דורש שיפוט של חומרת שריטה. אם אזור שריטה, עומק שריטה חרגה מהלקבל של הלקוח של אפקט המוצר הסופי, אז זה צריך להיות מחדש החלפת הצלחת הנדרשת, כלומר, לבדוק את המפעיל עיבוד חשוב מאוד. השני הוא כי 304 316 מראה צלחת נירוסטה BA גימור 8K עשה עיבוד מראה טוב, אבל בתהליך הסרט הסרט לא תקין הוא שרוט. ישנם סוגים רבים של שריטות, כגון: נקודות כמו שריטות, שריטות לינאריות, ושריטות נרחבות.

 

נקודה כמו שריטות, ללא קשר לעומק, ניתן להשתמש ארגון ריתוך ריתוך ריתוך, ולאחר מכן שחיקה עם מטחנת, שחיקה, ולאחר מכן דרך המראה ליטוש נירוסטה לוחות עיבוד ציוד פעמיים או יותר, הפתרון הבסיסי לבעיה זו. אם משטח בהיר הוא לתקן, ניתן להשתמש בשיטת ליטוש, עם מספר שונה של גלגל ליטוש מלוטש שוב ושוב. ובדרך כלל לתקן את החלק התחתון הוא השימוש בשיטת פיצוץ חול, הדורש ציוד מיוחד. אם לוח הציור נעשה בשלב מוקדם, אותו צורך לעיבוד ציוד מיוחד, ללא קשר לשיטה לעיל, על פני השטח להיות טיפול פסיבי. נשפט להיות שריטה קלה, אם הוא שיקוף יכול להיות מלוטש שעווה על 304 316 נירוסטה צלחת משטח המראה משטח ליטוש, אם הוא מוברש ניתן להשתמש חוט ציור המכונה חוט על פני השטח של נירוסטה. אז יש שריטה ליניארית, וזה מה שאנחנו קוראים שריטות. טיפול שריטה קשה יחסית, שריטות רדודות ניתן לפתור על ידי השיטה לעיל (להאט את המהירות של רולר להאכיל, הורדת ראש השחזה). שריטות עמוקות לא קל להיפטר.

 

מומלץ לנסות להימנע מגרד אזורים בעת עיבוד וחיתוך חומרי לוח המראה. בנוסף, אמר כי שטח גדול של שריטות, שריטות, אבל גם מחולק לשני גוונים של טיפול, סילוק באותה דרך. אם זה סוג השני של שריטה, זה מסובך. בגלל זה שריטה משנית, זה צריך להיות ניסה להימנע. מומלץ להפחית או למנוע את האפשרות של שריטות שריטות המראה באמצעות השיטות הבאות: משטח להדביק משטח מגן, צלחת עם אריזת מסגרת עץ, צלחת למעלה ולמטה פנקס קרטון או לוח פלסטיק, השימוש הכולל של אריזות נייר עמיד למים, על את הצלחת או משטח האריזה במפורש "להגן על הצלחת, לא לגרד" וכן הלאה. מראה גמורה נירוסטה צלחת, אם יש שריטות, על פי השיטה המתוארת לעיל ניתן לעשות בעצם. אם הציוד נעשה למוצרים מוגמרים למחצה, ואת פני השטח של המראה יש שריטות, יש צורך להשתמש במגוון של ציוד ליטוש, כגון להחלפה מגוון רחב של ליטוש גלגל מכונת ליטוש ידני יחד, על מנת להשיג טוב יותר תוצאות תיקון.


זוג: נירוסטה 304 צינור נימי ותהליך הייצור

הבא: תכונות ביצועים של 200 סדרה נירוסטה