כיצד לתקן את משטח הנירוסטה & פלטה 8k BA BA?

כיצד לתקן את משטח הנירוסטה & פלטה 8k BA BA?

Date:Dec 14, 2018

אם חתכת בטעות את לוח 8K (מראה גיליון לוחות נירוסטה), איך אתה מציל אותו?


אם השריטה אינה מקרה רציני במיוחד, בעיבוד ליטוש המראה, תוכלו להאט את מהירות גלגל ההזנה, להוריד את ראש השחזה, יגרד את האזור ככל האפשר בכדי לטחון את הדירה.

 

ישנן 3 דרכים לפתור את הבעיות

 

הראשונה היא שלפני העיבוד, לוחית הנירוסטה במראה 304 316 נראדת במקור; זה פשוט לא ברור; זה דורש שיפוט על חומרת השריטה. אם אזור השריטה, עומק השריטות חרג מקבלת הלקוח את אפקט המוצר הסופי, אז יש להחליף מחדש את הפלטה הנדרשת, כלומר, בדיקת מפעיל העיבוד חשובה מאוד. השנייה היא שצלחת הנירוסטה 304 316 מראה BA המסיימת 8K עשתה עיבוד מראה טוב, אך בתהליך הסרט נשרט לב לא תקין. ישנם סוגים רבים של שריטות, כמו: שריטות דמויי נקודה, שריטות לינאריות ושריטות נרחבות.

 

ניתן להשתמש בשריטות דמויי נקודה, ללא קשר לעומק, לריתוך בקשת קשת ארגון, ואז לטחינה בעזרת מטחנה, לטחינה ואז דרך המראה ליטוש ציוד לוחות נירוסטה העיבוד פעמיים או יותר, הפיתרון הבסיסי לבעיה זו. אם המשטח הבהיר מתוקן, ניתן להשתמש בשיטת ליטוש, כאשר מספר שונה של גלגל הברקה מלוטש שוב ושוב. ובאופן כללי בתיקון החלק החלק הוא השימוש בשיטת התזת חול, הדורשת ציוד מיוחד. אם לוח הציור נעשה בשלב המוקדם, אותו צורך בעיבוד ציוד מיוחד, ללא קשר לשיטה הנ"ל, יש להתאים את המשטח לטיפול. נשפט כשריטה קלה, אם זה שיקוף ניתן ליטוש שעווה על לוחית 304 316 נירוסטה צלחת משטח ליטוש, אם היא מוברשת ניתן להשתמש במכונת ציור תיל לחוט השטח של נירוסטה. ואז יש את השריטה הליניארית, וזה מה שאנחנו מכנים שריטות. טיפול בשריטות קשה יחסית, ניתן לפתור שריטות רדודות בשיטה שלעיל (להאט את מהירות גלגל ההזנה, להוריד את ראש השחזה). לא קל להיפטר משריטות עמוקות.

 

מומלץ לנסות להימנע משריטת אזורים בעת עיבוד וחיתוך חומרי לוח המראה. בנוסף, אמר כי שטח גדול של שריטות, שריטות, אך גם מחולק לשני גווני טיפול, לרשות אותה דרך. אם זה סוג שני של שריטות, זה מסובך. בגלל שריטה משנית זו יש לנסות להימנע ממנה. מומלץ להפחית או להימנע מהאפשרות של שריטות של מראה מראה באמצעות השיטות הבאות: הדבק משטח צלחת סרט מגן, צלחת עם אריזת מסגרת עץ, צלחת קרטון משטח ומטה או לוח פלסטיק, השימוש הכולל באריזות נייר אטומות למים, על המשטח או משטח האריזה במפורש "הגן על הצלחת, אל תגרד" וכן הלאה. מראה מוגמרת צלחת נירוסטה, אם יש שריטות, על פי השיטה שתוארה לעיל ניתן לעשות זאת בעצם. אם הציוד נעשה למוצרים מוגמרים למחצה, ולמשטח המראה יש שריטות, יש צורך להשתמש במגוון ציוד ליטוש, כמו להחלפה של מגוון מכונת ליטוש כף יד לגלגל יחד, על מנת להשיג טוב יותר תוצאות תיקון.


זוג: צינור נימי 304 נירוסטה ותהליך ייצור

הבא: תכונות ביצועים של 200 סדרת נירוסטה