כיצד לזהות את צינור נירוסטה, ריתוך לא מלאים?

כיצד לזהות את צינור נירוסטה, ריתוך לא מלאים?

Date:Dec 19, 2018

צינור נירוסטה עוסקת בייצור ושיווק מזויפת קל לייצר קיפול, קיפול הוא שהשטח של צינור נירוסטה נוצר מגוון רחב של קווים מרובים, פגם זה לעיתים קרובות חוצה המוצר לכל האורך. הסיבה להיווצרות קיפול בשל המרדף מוגזמת של יעילות גבוהה על-ידי יצרני ירודה, כמות הלחץ הוא גדול מדי, וכתוצאה מכך להיווצרות של האוזן בצינור, הבא מתגלגל בעת היווצרות של קיפול, קיפול מוצרים לאחר כיפוף יהיה לפצח, הכוח של צינור נירוסטה יקטן באופן משמעותי. המראה צינור מזויפים, רשלנית פלדת אל-חלד מחוט תהיה תופעה קנבוס.


קנבוס הוא ללבוש groove מתגלגל כבד הנגרמת על ידי השטח אחיד לא סדיר של פלדת אל-חלד פגמים. שנית, פני השטח של צינור נירוסטה ירודה קל להשאיר צלקת, היווצרות של הסיבות העיקריות הן שתי נקודות, אחת היא באיכות ירודה חומר צינור פלדה אל חלד מרותכת אינה אחידה, זיהומים רבים.


השני הוא יצרני צנרת ירודה להנחות את התברואה ציוד הוא פשוט, קל לדבוק פלדה, אלו הטומאות לנשוך הגליל לאחר קל טופס הצטלקות המצב.


זיוף נירוסטה צינור משטח קל גם טופס סדקים, כי בילט שלה היא בילט, הנקבוביות של billet זה הרבה מאוד, billet ב הקירור לעבד בגלל התפקיד של מתח תרמי, היווצרות סדקים, לאחר לצלם יהיו סדקים. איכות ירודה פלדת אל-חלד מחוט צינור משטח ללא ברק מתכת, יראה חיוור אדום או דומה לצבע ברזל יציקה, היווצרות של שתי נקודות, אחת היא בילט שלה היא בילט. השני הוא צינור ירודה מתגלגל הטמפרטורה אינה סטנדרטית, טמפרטורה פלדה היא באמצעות בדיקה ויזואלית, אז לא ניתן על פי האזור Austenite שנקבעו לעשות גלגול, פלדת אל-חלד pipe ביצועים באופן טבעי לא יפגשו את הסטנדרטים. צינור נירוסטה עוסקת בייצור ושיווק מזויף הוא גם קל לגרד, מכיוון מרותך ירודה צינור פלדה יצרני ציוד הייצור הוא פשוט, קל טופס הזיזים, שריטות השריטות פלדה של פני השטח, עמוק גם יחליש את הכוח של צינור נירוסטה. פסי רוחבי של צינורות פלדה אל חלד מרותכת ירודה הם דקים נמוך, לעתים קרובות וכתוצאה מכך חוסר שביעות רצון.


כי יצרנים כדי להשיג טולרנסים שלילי, גדול של השורות הראשונות של המוצר המוגמר תחת הלחץ של כמות גדולה, סוג ברזל הוא קטן, הטיפוס הבור מתמלא גם חוסר שביעות רצון. חתך הרוחב של צינור פלדה אל חלד מרותכת רשלנית היא אליפטית, וזה כי היצרן שומר את החומר, כמות רולר סיים המיון dao תחת הלחץ גדול מדי. איכות ירודה פלדת אל-חלד pipe טולרנסים שלילית בדרך כלל יעלה על ההוראות, צינור נירוסטה נחות מכיל הרבה זיהומים, צפיפות חומרים של צינור נירוסטה הוא נמוך, גודל ההבדל סופר הוא גם יותר רציני, אז אם אין caliper ורניה, זה יכול להיות שקל ובדק.


זוג: חלקה פלדה אל חלד Pipe החמצה Phosphating/פסיבציה/סיבון

הבא: מה הם הביצועים תחת Underifed ב 304 316 צינורות נירוסטה?