כיצד לזהות את ריתוך הצינור הנירוסטה ללא תנאי?

כיצד לזהות את ריתוך הצינור הנירוסטה ללא תנאי?

Date:Dec 19, 2018

צינור נירוסטה מרותך מזויף קל לייצור מתקפל, מתקפל הוא פני השטח של צינור נירוסטה שנוצר מגוון של פולינינות, פגם זה לרוב עובר לאורך המוצר כולו. הסיבה להיווצרות קיפול נובעת מהמרדף המוגזם אחר יעילות גבוהה מצד יצרנים מטונפים, כמות הלחץ גדולה מדי, וכתוצאה מכך נוצרת האוזן בצינור, הגלגול הבא כאשר נוצרים מוצרים מתקפלים ומתקפלים לאחר כיפוף ייסדק, כוחו של צינור נירוסטה יופחת משמעותית. תופעות קנבוס מזויפות ומרותכות במראה צינור נירוסטה.


קנבוס נובע מבלאי גרוב מתגלגל כבד שנגרם על ידי המשטח הלא אחיד של פגמים בנירוסטה. שנית, פני השטח של צינור נירוסטה מזוהם קל לצלקת, היווצרות הסיבות העיקריות הן שתי נקודות, האחת היא חומר צינור נירוסטה מרותך באיכות ירודה אינו אחיד והרבה זיהומים.


השני הוא יצרני צינורות רעועים להנחות את ציוד התברואה הוא פשוט, קל להדביק פלדה, זיהומים אלה נוגסים בגליל לאחר מצב הצטלקות קל ליצור.


משטח צינור פלדה אל חלד מזויף קל גם ליצירת סדקים, מכיוון שסרגלו הוא בילט, נקבוביות billet הם רבים מאוד, billet בתהליך הקירור בגלל תפקיד הלחץ התרמי, היווצרות סדקים, לאחר גלגול שם יהיה להיות סדקים. משטח צינור נירוסטה מרותך באיכות ירודה ללא ברק מתכת, יראה אדום בהיר או דומה לצבע ברזל חזיר, היווצרות של שתי נקודות, אחת היא billet שלה הוא billet. השני הוא טמפרטורת מתגלגלת של צינור מזוהם אינה סטנדרטית, טמפרטורת פלדה היא דרך בדיקה חזותית, כך שלא יכול להיות בהתאם לאזור Austenite שנקבע לעשות גלגול, ביצועי צינור נירוסטה באופן טבעי לא יעמדו בסטנדרטים. צנרת נירוסטה מרותכת מזויפת היא גם קלה לשריטה, מכיוון שציוד הייצור של יצרני צינורות פלדה מרותחים הוא פשוט, קל ליצירת קוצים, לגרד את משטח הפלדה, שריטות עמוקות יחלישו גם את חוזקו של צינור נירוסטה. המוטים הרוחביים של צינורות נירוסטה מרותחים הם דקים ונמוכים, וגורמים לרוב לחוסר שביעות רצון.


מכיוון שהיצרנים משיגים סיבוכים שליליים גדולים, השורות הראשונות של המוצר המוגמר בלחץ של כמות גדולה, סוג הברזל הוא קטן, סוג החור מתמלא גם בחוסר שביעות רצון. חתך הרוחב של צינור הנירוסטה המרותך המרופט הוא סגלגל, מכיוון שהיצרן שומר את החומר, וכמות הגלגל המוגמר er dao תחת הלחץ גדולה מדי. סבילות שליליות של צינור נירוסטה באיכות ירודה בדרך כלל עולות על ההפרשות, צינור נירוסטה נחות מכיל הרבה זיהומים, צפיפות חומר צינור נירוסטה נמוכה, וגודל ההבדל העל הוא גם רציני יותר, כך שאם אין קליפר ורניר, אפשר לשקול אותו ולבדוק אותו.


זוג: חלקה בצינור נירוסטה כבישה זרחני / פסיבציה / מיון

הבא: מהן ההופעות של תת-מוסמך על 304 316 צינורות נירוסטה?