הגנה סחר מוגזמת נגרמת על ידי חוסר ההתאמה של מחירי הפלדה

הגנה סחר מוגזמת נגרמת על ידי חוסר ההתאמה של מחירי הפלדה

Date:May 15, 2017

בתגובה בארה ב היצף, countervailing חקירה של פחמן פלדה וצינורות פלדה מסגסוגת פלדה רתומה קר מכני מיובאים מסין, וואנג Hejun, מנהל הסחר תרופה החקירה לשכה של משרד המסחר של הרפובליקה העממית של סין, אמר בהודעה ב-11 במאי כי אמצעי הגנה סחר מופרז הוביל פלדה בארה ב חברות חוסר ארגון מחדש תעשייתי ואובדן של תחרותיות בינלאומית, לא רק להזיק לאינטרסים של שותפי סחר, אבל גם לעזור לפתור הבעיות הניצבות בפני ארה ב פלדה בתעשייה.


10 במאי, משרד המסחר של ארה ב פרסם הודעה על יבוא סין, גרמניה, הודו, איטליה, דרום קוריאה, שווייץ של פחמן פלדה, סגסוגת פלדה מכני pipe מצוירות יזם חקירות היצף, תוך סין והודו, בסובסידיות נגד סקר מוצרים אלה.


Hejun וואנג הצביע כי ארצות הברית לעתים קרובות על יבוא של מוצרי פלדה המסחר תרופה חקירות ולנקוט צעדים מגבילים עוררו דאגה רבה של חברי ארגון הסחר העולמי. על פי הנתונים הסטטיסטיים לנו הרשות למסחר בינלאומי, משנת 2000 ועד 2016, ארצות הברית סך של 283 זרים מייבאת אמצעי הקלה, 147 מהם עבור מוצרי פלדה, החשבונאי 52%. אמצעי הגנה סחר מופרז הוביל את חוסר הסדר תעשייתי ואובדן של תחרותיות בינלאומית של חברות אותנו פלדה, לא רק להזיק לאינטרסים של שותפי סחר, אבל גם לעזור לפתור את בעיותיה של תעשיית אותנו פלדה.


וואנג Hejun הדגיש כי סין תמיד התנגד ניצול לרעה של סחר תרופה החקירה. מסחר תכופים תרופה אמצעים לא רק לעזור להקל על הנזק שנדרשו על-ידי מועמדים בארה ב, אלא גם בהכרח משפיעים על האינטרסים של תעשיית במורד בארה ב. יש לקוות כי רשויות החקירה בארה ב בתבונה ובהגינות אטפל בתיק, ליצור סביבת שוק יציב וצפוי סחר ושיתוף פעולה של תעשיית פלדה.עלינו


Htongsteel התפתחה הספק המוביל פתרון עצירה אחת עבור כל שלך צינור פלדה, פלדה, פלדה בר & צינור פלדה ריהוט דרישות. אנחנו אחד של יצואנים הגדול ביותר & מפיצים של צינור נירוסטה, פלדת אל-חלד צלחת & פלדת אל-חלד בר בסין. המוצרים שלנו היה בשימוש נרחב בתחומים רבים הן בבית והן בחו. כל מחלקה נמצאים תחת מושלם ניהול והפקה אוטומטית לחלוטין כדי להציע מוצרים באיכות הטובה ביותר ושירותים מהיר ללקוחות שלנו.


אם יש לכם כוונה להבין אותנו, ואז קוראים לזה בקרוב.


   


תל: +86 029 89306039

פקס: 029-89306039


זוג: בר עגול פלדה אל חלד 310S

הבא: S31635 צלחת נירוסטה