מחיר מקומי מקומי מעט גבוה יותר ייבוא מחיר עפרה תנודות

- Oct 11, 2018-

שנחאי, 24 בספטמבר (Xinhua) בשל הירידה המתמשכת ברמת המלאי בשוק, מראש חידוש של הספרייה כדי ליצור כוח משיכה מסוים, המקומי מחיר פלדה נקודה מעט כלפי מעלה. מחיר עפרות מיובא נמצא בתנודה קטנה, ורמת מלאי הנמל עדיין גבוהה.

aisi_304_430_hot_rolling_diamond_stainless_steel_plate_sheet_in_coil_roll.jpg

בשוק הצלחת, המחיר הכולל מעט כלפי מטה. מחירו של סלילי התגלגל חם נפל מעט, השוק העיקרי למוצרים מגולגל חם הגדולות בשווי הממוצע בשוק של 4342 יואן לטון, שבוע ירד 15 יואן. מחירו של צלחת בינונית וכבדה נפל מעט, המפרט המרכזי בשוק המרכזי במחיר הממוצע הלאומי של 4474 יואן לטון, שבוע למטה 24 יואן. נכון לעכשיו, המלאי החברתי של פלדה ממשיך לרדת, המציין כי ביצועי הביקוש בשוק הוגן. טחנות פלדה במקרה של מלאי נמוך, המחירים יכולים להישמר יציב, מה שהופך את עלויות ההגעה של השוק ברמה גבוהה, להמשיך לשמור על רמה מסוימת של תמיכה במחירי השוק.

השוק של עפרות ברזל מיובא נמצא במצב תנודתי מעט. על פי הדו"ח האחרון של "מערב חדש Shinkansen", כיום, כיתה 62% המיובאים מחיר עפרות אבקה בשורה הראשונה של 69 דולר ארה"ב הקיפאון, מפעלי פלדה לפני חידוש של הספרייה, אם כי חלה עלייה, אבל עדיין כמויות קטנות של רכש מוכווני, המחזור הכולל הוא לא גדול, עליית המחירים אינו מספיק. מלאי עפרות ברזל נמל להישאר גבוה, האחרון הוא עדיין קשה להיפטר דפוס חלש.

זוג:היום הלאומי פלדה סיטי שישה גורמים עיקריים פרץ, מחיר פלדה כדי להפוך את ההתקפה הבא:סין בייג 'ין, טיאנג' ין, הביי ועוד 6 מחוזות וערים יהיה עוד לחסל ולהפחית את קיבולת תעשיית הפלדה