מחיר פלדה מקומי מעט גבוה יותר ביבוא תנודות במחירי עפרות

מחיר פלדה מקומי מעט גבוה יותר ביבוא תנודות במחירי עפרות

Date:Oct 11, 2018

שנחאי, 24 בספטמבר (שינהואה) בגלל הירידה המתמשכת ברמת המלאי בשוק, חידוש מראש של הספרייה ליצירת כוח משיכה מסוים, מחיר הפלדה המקומי המקומי מעט כלפי מעלה. מחיר עפרות מיובאות נמצא בתנודה קטנה ורמת מלאי הנמל עדיין גבוהה.

aisi_304_430_hot_rolling_diamond_stainless_steel_plate_sheet_in_coil_roll.jpg

בשוק הפלטות, המחיר בסך הכל כלפי מטה. מחיר סלילי התגלגל חם ירד מעט, השוק העיקרי של מוצרים עיקריים חמים התגלגלו בשווי הממוצע של 4342 יואן לטון, שבוע ירד 15 יואן. מחיר צלחת בינונית וכבדה נפל מעט, המפרט העיקרי בשוק המרכזי היה במחיר הממוצע הארצי של 4474 יואן לטון, שבוע בירידה של 24 יואן. נכון לעכשיו, המלאי החברתי של פלדה ממשיך לרדת, מה שמצביע על כך שביצועי הביקוש בשוק הוגנים. טחנות פלדה במקרה של מלאי נמוך, המחירים יכולים להישמר יציבים, מה שגורם לכך שעלויות ההגעה של השוק ברמה גבוהה, ממשיכות לשמור על רמה מסוימת של תמיכה במחירי השוק.

שוק עפרות ברזל מיובאות נמצא במצב תנודתי מעט. על פי הדו"ח האחרון של "מערב ניו שינקנסן", נכון לעכשיו, מחיר עפרת אבקה מיובא של 62% היה בשורה הראשונה של 69 דולר אמריקני במבוי סתום, טחנות פלדה לפני חידוש הספרייה, אמנם הוגדלה, אך עדיין כמויות קטנות של מכוונות רכש, המחזור הכולל אינו גדול, עליית המחירים אינה מספיקה. מלאי נמל עפרות ברזל נותרו גבוהים, האחרון עדיין קשה להיפטר מהתבנית החלשה.

זוג: עיר פלדה ליום הלאומי שישה גורמים עיקריים התפרצו, מחיר פלדה להתקפה הפוכה

הבא: סין בייג'ינג, טיאנג'ין, הביי ועוד 6 פרובינציות וערים נוספות יבטלו ויורידו עוד יותר את יכולת תעשיית הפלדה