הקדמה קצרה של צלחת נירוסטה 304

הקדמה קצרה של צלחת נירוסטה 304

Date:May 11, 2016


פלדת אל-חלד 304 צלחת עם יישומים רחב, עמידות טובה בפני קורוזיה, עמידות חום, טמפרטורה נמוכה כוח תכונות מכניות; רקיעה כיפוף כגון יכולת עבודה חמה טובה, אין תופעה התקשות טיפול בחום (שאינו מגנטי, באמצעות טמפרטורה - 196 º C)


פלדת אל-חלד 304L צלחת לאחר ריתוך או למנוע מתח, יש לו עמידות טובה דגן גבול קורוזיה; תחת התנאי של ללא טיפול בחום, זה ניתן גם למנוע התנגדות קורוזיה טוב, טמפרטורה - 196 ° C עד 800 מעלות צלזיוס.


לפי מאפייני הציון פלדה ניתן לחלק לחמישה סוגים: austenite, austenitic - ברזל, ברזל תבואה, סוג מרטנזיט, זיקון. דרישות לא יכולים לסבול את חומצה אוקסלית, חומצה גופרתית, סולפט ferric, חנקתי, חומצה חנקתית, חומצה הידרופלואורית, חומצה גופרתית, נחושת גופרתית, חומצה זרחתית, חומצה פורמית, חומצה אצטית, ועוד כל מיני סוגים של חומצה קורוזיה, בשימוש נרחב כימיקלים, מזון, רפואה, הכנת נייר, שמן ו לאנרגיה אטומית תעשייתיים בניה, כלי מטבח, כלי שולחן, רכב, מכשירי חשמל ביתיים כל מיני חלקי חילוף.


פני צלחת נירוסטה היא חלקה, פלסטיות גבוהה, קשיחות, קורוזיה כוח, חומצה, אלקליות מכני של גז, פתרון תקשורת אחרים. . זה שסוג של סגסוגת פלדה אינה קלה חלודה, אבל לא בשום פנים ואופן לא חלודה.

‍‍

על פי שיטת ביצוע, הלוח פלדת אל-חלד 304 יכול להיות מחולק חם מתגלגל, מתגלגל קר שני סוגים, כולל 0.02 עד 4 מ מ עובי של קור דק מגולגל בצלחת וצלחת עבה 4.5 ל- 100 מ מ.


על מנת להבטיח כי כל מיני סוגים של פלדת אל-חלד צלחת כוח, חוזק, התארכות, קשיות, תכונות מכניות אחרות תואמים הדרישות, לפני משלוח פלדה לאחר חישול, תמיסה מוצקה טיפול וטיפול ההזדקנות, טיפול בחום.


פני צלחת נירוסטה 304 יפהפה, אפשרות לשימוש גיוון, שבו יש ביצועים רבים כגון ביצועים עמידים בקורוזיה טובים, זמן עמיד יותר מפלדה רגילה, חוזק גבוה, ולכן האפשרות הגדולה של שימוש צלחת דק, התנגדות חמצון בטמפרטורה גבוהה, חוזק גבוה, ולכן מסוגל להילחם באש, לחום עיבוד, כלומר קל לעיבוד פלסטיק , תחזוקה פשוטה לבסס על טיפול פני שטח לא, נקי ומלוטש מאוד, ביצועים טובים ריתוך.

זוג: צינור נירוסטה 304 בקוטר גדול עבור פיצוח נפט

הבא: הלקוח מווייטנאם מבקר במפעל שלנו