אפריל Stahlindustrie PMI-אינדקס לדנציג Zwei Aufeinander Folgende פיאל Monate פון 49,1% Wurde

באפריל, תעשיית הפלדה מדד PMI 49.1%, למטה 1.5 אחוזים מן החודש הקודם, נפלה במשך חודשיים רצופים.

ביניהם, מדד הייצור עלה ל ארבע פעמים הגבוה ביותר בעוד כמעט שנה; סיים הרחבה אינדקס מלאי המוצר מאז פברואר 2015 הגבוה ביותר; ונפל לאינדקס הסדר החדש, מדד המחירים רכישה על 50% בפעם הראשונה השנה מתחת לקו. PMI מציג את ייצור הפלדה באפריל ברמה גבוהה, הזמנות נפל, את צבר ההזמנות של החברה מלאי, עלויות חומרי הגלם לתמוך העדר מחירי הפלדה.

ההזמנות החדש עבור תעשיית הפלדה באפריל גם חזרה אל מתחת ל 50% מרווח התכווצות של 46.9% לאחר תקופה של 3 חודשים, למטה 3.7 נקודות אחוז מהחודש הקודם, השניים נפל הנמוך ביותר מאז יולי 2016. זה מראה כי פלדה המחירים ירדו בצורה חדה, מצבם של אילוצים כלכליים, סוכנים ומשתמשי קצה לפקודות פלדה יותר זהירה, פלדה הזמנות שהתקבלו ירידה בלחץ המכירות גדלו באופן משמעותי.

באפריל מחירי פלדה ביתיים בנוסף במחזיר בסוף החודש, חודש שלם השוקים נפל. בעיקר בשל אספקת פלדה המקומי הנוכחי הלחץ גדל, בירת חזק, תמיכה עלות החומר גלם נחלש. אולם, עם פנים המקרו פיתוח, פלדה, ייצור קיבולת כדי לחזק את ניהול סביבתי, מחירים פלדה יש השפעה חיובית, הריבאונד האחרונות במחירי הפלדה. צפוי בייתכן המקומי פלדה המחירים יהיו זעזועים להפעיל את המגמה.עלינו

Htongsteel התפתחה הספק המוביל פתרון עצירה אחת עבור כל שלך צינור פלדה, פלדה, פלדה בר & צינור פלדה ריהוט דרישות. אנחנו אחד של יצואנים הגדול ביותר & מפיצים של צינור נירוסטה, פלדת אל-חלד צלחת & פלדת אל-חלד בר בסין. המוצרים שלנו היה בשימוש נרחב בתחומים רבים הן בבית והן בחו. כל מחלקה נמצאים תחת מושלם ניהול והפקה אוטומטית לחלוטין כדי להציע מוצרים באיכות הטובה ביותר ושירותים מהיר ללקוחות שלנו.

אם יש לכם כוונה להבין אותנו, ואז קוראים לזה בקרוב.

    

https://sxhtsteel.en.alibaba.com/

 

תל: +86 029 89306039

פקס: 029-89306039