ניתוח הביצועים של מוצרי סדרת 304

ניתוח הביצועים של מוצרי סדרת 304

Date:May 16, 2016


304 נירוסטה הם נרחב בשימוש בתוצרת הלוח פלדת אל-חלד, צינור נירוסטה, פלדת אל-חלד הולם, בר/מוט נירוסטה ו אביזרי נירוסטה אחרים. כאן אנחנו ניתוח הביצועים של מוצרי נירוסטה 304 כדלקמן:


פלדת אל-חלד 304 יש ביצועי עמידות קורוזיה intergranular טוב, עמידות מצוינת בפני קורוזיה, קר עובד ו החתמת ביצועים אשר יכול לשמש חום התנגדות פלדת אל-חלד. באותו זמן, זה פלדה - 180℃under התנאי של תכונות מכאניות עדיין טוב. מצב של תמיסה מוצקה פלסטיות, הקשיחות של פלדה, יכולת עבודה קר זה טוב; ב מחמצן עמידות בקורוזיה חומצה, האטמוספירה, מים, מדיום אחר. כתוצאה מכך, 304 פלדת אל-חלד pipe הפקה וצריכה היא הגדולה, נרחב ביותר ליישום היקף פלדה כיתה.


פלדת אל-חלד 304 בעל ביצועים עבודה טובה של קרים וחמים, ניתן להשתמש בכל מיני סוגים של קרים וחמים עבודה התהליך, כללי חישול חומרים, מוט נירוסטה, נירוסטה, גיליון פלדה אל חלד, רצועת פלדת אל-חלד, תיל ומוצרים אחרים metallurgical, טמפרטורת 900-1180 ℃. קר לעבוד עבודה חם יהיה קל יותר, שאין קושי, בגלל שני סוגים של פלדה קל להיות התקשות קר , כאשר דפורמציה קר גדול מדי, בטח באמצע חישול טיפול, עיבוד נוסף.


1. טיפול בחום תהליך


צינור נירוסטה 304 עם תמיסה מוצקה הטמפרטורה טיפול של 1080-1100 ℃, קירור מים או אוויר קירור. קר ביניים חישול הטמפרטורה יותר מ 850-970 ℃, חום שימור מים לאחר זמן מסוים. לאחר טיפול תמיסה מוצקה ארגונים austenitic פלדה, לפעמים יש גם כמות קטנה של פריט.


2. ריתוך


צינור נירוסטה 304 לרסן את המשקעים קרביד בעת ריתוך, ריתוך יכול להשתמש כלליים השיטות. ידני קשתיות, פחמן 0.04% - 0.04% של גודל מקטע דק של פלדת אל-חלד 304 יכול להיות מאומץ האלקטרודה 002, לא לייצר קורוזיה בין גבישי הנטייה לאחר ריתוך, המקטע עבה, כדי למנוע קורוזיה פרטנית בין התנגדות לאחר ריתוך, הצורך טיפול בחום לאחר ריתוך וללא טיפול בחום, צריך להיות שונה פלדת אל-חלד austenitic פלדה אל חלד 304 L או יציבה.


3 ביצועים ויוצרים קר


פלדת אל-חלד 304 צלחת דק בתהליך היישום, קרובות משמשת הקרה ויוצרים מבצע. הקור ויוצרים ביצועים הוא צורה חלקה ועם תשואה של המדד של אינדיקטורים טכניים חשובים. הגורמים ויוצרים קר המשפיעים של פלדת אל-חלד 304 יותר, הוא גם מאוד מורכב. מבחינת מטלוגרפיה שלה גורם היא בעיקר תוצאה של הרכב פלדה, כלומר היחס של כרום וניקל המקביל למאפיינים מתיחה המקובלת של אינדקס התארכות אפיון חשוב. על מנת לקבל טוב הקרה ויוצרים ביצועים, צריכה להיות נשלטת ביחס פלדה של כרום וניקל שווה ערך בטווח המתאים.


4 יישום


ציוד המשמש עבור מזון, זה גם הם נרחב המשמש באופן כללי ציוד כימי, חלקי ציוד תעשייתי לאנרגיה אטומית, וכו '. מתאים עמוק חלקי הציור, צינור חומצה, מיכל, וכו '. כלי רכב, אוטומטי חלקים תיבות, מכשירי חשמל ביתיים משתמשים בחומר זה. זה פלדת אל-חלד austenitic בייצור ובצריכה של פלדה, הנפוץ ביותר בייצור של דק עם קירות, צינור חומצה, חלקים, וכו '. גם לעתים קרובות משתמש עבור כרום וניקל פלדת אל-חלד, פלדת אל-חלד ריתוך הליבה חומר, שאינו מגנטי רכיבים ולהשתמש רכיבי בסביבת טמפרטורה נמוכה.

זוג: הקדמה של 4501 דופלקס נירוסטה גיליון לא יצ S32760 EN 1.4501

הבא: צינור חלקה של פלדת אל-חלד דופלקס, שפופרת (ASTM A789S32001)