"לאורך הדרך כל הדרך" להדגיש את החוזק של כוח הבינלאומי פריסת פלדה

Date:May 23, 2017

טקס הפתיחה של "פורום הפסגה לשיתוף פעולה בינלאומי" התקיים בבייג'ינג ב -14 במאי. הנשיא שי ג'ינפינג נכח ונשא נאום מרכזי בשם "בניין" בדרך "עבודה משותפת". שי ג'ינפינג הצביע על כך בשנת 2013 בקזחסטן ואינדונזיה הציע לבנות את הכביש הכלכלי כביש המשי ואת המאה ה -21 ימי משי, כביש "אחת הדרכים" היוזמה. בארבע השנים האחרונות, יותר מ -100 מדינות וארגונים בינלאומיים תמכו באופן פעיל והשתתפו בבניית "צד אחד של הכביש". ההחלטות החשובות של העצרת הכללית של האו "ם ומועצת הביטחון של האו" ם נכללו אף הם ב "דרך אחת". "לאורך הדרך" הבניין בהדרגה מן הרעיון לפעולה, מן החזון למציאות, בניית פורה.


סין תעבוד עם מספר סוכנויות פיננסיות בינלאומיות ופיתוח כדי לתמוך בפרויקטים "בדרך אחת לאורך הדרך", כולל אותו על ידי בנק ההשקעות התשתית אסיה בראשות הסינים ואת בנק הפיתוח החדש BRICS. כמו מוסד פיננסי אזורי שנוצר על ידי סין, העסק העיקרי של בנק ההשקעות התשתית אסיה היא לסייע התשתית באזור אסיה פסיפיק.


סין יגדיל את "חד כיווני" כספים לתמיכה ההון החדש של 100 מיליארד יואן; במקביל לעודד מוסדות פיננסיים לבצע יואן עסקים קרן בחו"ל, קנה המידה צפוי כ -300 מיליארד יואן. בין 2014 ל -2016, היקף המסחר הכולל של סין עם "צד אחד בדרך" עלה על 3 טריליון דולר, בעוד סין השקיעה יותר מ -50 מיליארד דולר ב"מדינה לאורך הדרך ". מפעלים סיניים בונים יותר מ -50 מדינות ביותר מ -20 מדינות אזור הסחר הכלכלי והסחר, עבור המדינה כדי ליצור כמעט 1.1 מיליארד דולר של מס ו 180,000 מקומות עבודה.


המדינה יותר ויותר תשומת לב לפיתוח לאורך הדרך, ברזל מפעלי פלדה צריך לשנות מן הטכנולוגיה שלהם כדי להסתגל טוב יותר לצאת אסטרטגיה.

QR$6D%AA`@GP6A~_N4Q$}A0.png189287219.jpgזוג: 304 צינור נירוסטה בקוטר גדול

הבא: איפה לקנות נירוסטה מחט שסתום, מחבר, מרפק, טי, Bushing, ו Niple אגוז