לאחר שתעשיית הפלדה הייתה מוגבלת בייצור באוקטובר, האם מחיר הפלדה יכול לעלות?

לאחר שתעשיית הפלדה הייתה מוגבלת בייצור באוקטובר, האם מחיר הפלדה יכול לעלות?

Date:Sep 27, 2018


בעקבות טנגשאן "הערכת ייעוץ ייעוץ בנושא הביצועים הייחודיים בסתיו ובחורף בהערכת ההפקה בביצוע ההפקה" - חדשות חדשות בשוק כי עוד מחוז ייצור פלדה בג'יאנגסו ייקח לאחרונה אמצעי ייצור מוגבלים, אמנם אין מסמכי ייצור מוגבלים ברורים, אך כמה מפעלי פלדה מקומיים קיבלו מוגבלת הפקת הודעה מילולית,

זמן הייצור המוגבל הספציפי 11.1-11.30, לשמור על חודש, מחייב את מפעל הפלדה להפוך את התוכנית לדווח על ייצור מוגבל, כל אזור בהתאם למצב שלו להתאמה. על פי נתוני ה- CISA, בתחילת ספטמבר התפוקה היומית הממוצעת של חברת הפלדה העיקרית של 1.972 מיליון טון, גדלה ב -70,100 טון, צמיחה של 3.69%. ייצור הייצור הכולל של פלדה גולמית בספטמבר צפוי להתאושש מאוגוסט, מכיוון שהרווח של טונות הפלדה השנה טוב יותר, יש לטחנות פלדה סיבה להגביל את הייצור לפני הגידול.

17.jpg

בנוסף, על פי נתוני הניטור של פלטפורמות ענן הפלדה המקומי המספקים ענן פלדה מראים כי החל מה 21 בספטמבר המלאי החברתי מפלדה של 8.464 מיליון טון, לעומת השבוע האחרון צנח 136,000 טון, מה שהפך את חודש ספטמבר בשבועיים הראשונים של מלאי המשך הצמיחה. מגמה. המלאי הכולל נותר ברמה נמוכה, מה שמעיד בעקיפין על יציבות הביקוש לפלדה המקומית.

זוג: מה לקנות פלדה הייצור של חמישה זנים עיקריים בייצור הגבוה של שלוש השנים האחרונות ברור במיוחד

הבא: מדיניות ייצור מוגבלת סביבתית אפילו בתקופת ההפצצות נסקה פלדה מאה יואן