החקירה 337 על פחמן פלדה, סגסוגת פלדה מוצרים

החקירה 337 על פחמן פלדה, סגסוגת פלדה מוצרים

Date:May 05, 2016

ב-26 באפריל זמן מקומי, חברת הפלדה של ארצות הברית להחיל כדי הבינלאומי סחר עמלה של ארצות הברית, הבקשה סין הוא Bei ברזל, פלדה הקבוצה, שנגחאי באו פלדה וקבוצת ומפעלים אחרים 40 סינית פלדה מייצא את ארצות הברית פחמן פלדה, סגסוגת מוצרי פלדה הגיש חקירה 337 ולפרסם של מניעה קבוע או צווי מניעה. זה ייקח ועדת הסחר הבינלאומי של ארצות הברית 30 ימים כדי להעריך את העתירה ולאחר מכן החליט אם לבצע את החקירה או לא. פעם אחת לאחר הגשת התגובות לכישלון, ואז מפעלי פלדה סיני סביר פנים הגבלים עסקיים קנסות על החקירה.


קודמו של תאגיד פלדה ארצות הברית נוסדה בשנת 1864, קרנגי פלדה החברה, שבסיסה בארצות הברית הגדולה ביותר משולב מפעלי פלדה. הסינים הנאשם פלדה מפעלי וישתמש לשליטתם סוחרי colluded המחירים, גניבת סודות מסחריים, וכן דרך התוויות הכוזבות כדי למנוע סחר מס, דרישות לפי ארצות הברית "שנת 1930 מס החוק" סעיף 337 החקירה, כדי לחסום את סיני פלדה מוצרים לייצא market.the ארצות הברית תאגיד הפלדה של ארצות הברית, בכל האמצעים להילחם למען סחר הוגן , ואת המשך דרך הסובסידיות נגד היצף במקרים, לקדם את העבודה אכיפת החוק הקיים.

החקירה 337 מתייחס ארצות הברית ועדת הסחר הבינלאומי ניתן לפי סעיף 337 של סוף שנת 1930 לחוק מס, פתחה בחקירה התנהגות בלתי הוגנת של סנקציות סחר ייבוא.


הצ'יף של מסחר סחר הלשכה תרופה לתת כתובת, ואמר החקירה 337 ממוקדת על הפרת זכויות קניין רוחני, מוצרי פלדה מוצרים מפותח יחסית, אין דבר כזה כמו מחלוקת קניין רוחני. הטענות הפרת זכויות קניין רוחני לכאורה יש שום בסיס עובדתי, מקווה הבינלאומי סחר עמלה של ארצות הברית כדי לבטל את התלונה. חברת פלדה ארצות הברית הסינית תעשיית פלדה הגיש חקירה 337 is בסיס on סינית היצוא של פלדה עלו בחדות. בתחילת שנת 2014, היצוא פלדה הסינית להמשיך להגדיל, עד סוף שנת 2015, היצוא פלדה היוו יותר מ 10% סה כ פלט.

עד כה במהלך החיכוך סחר עם יצרנית הפלדה הגדולה בעולם סין, התנועה של תאגיד הפלדה של ארצות הברית היא הפעולה הכי נועז ונמרץ.

כיום, סינים פלדה הפקת חשבונות עבור כמעט מחצית העולם. פלדה הסינית מייצאת גורם בינלאומי היצף, אך בשם הפרה של זכויות קניין רוחני מתלוננים, זהו המקרה הראשון. מנכ ל התאחדות תעשיית פלדה הסינית תן כתובת, אמר כי הם היו מזועזעים היישום "החקירה 337" של תאגיד פלדה ארצות הברית, הפלט הבקרה הרלוונטיים, מחיר, לזייף נקודת מוצא ונקודת כביכול קניין רוחני זכויות הפרה ההאשמות בהתבסס על העובדות אין סתירה, הקשורות למיקום. לכן, בתקווה כי ועדת הסחר הבינלאומי של ארצות הברית כדי לבטל את התלונה.

הבמאי אמר גם כי התאחדות פלדה, ארגון תעשייתי, וברזל הסיני תמיד אך ורק לציית מאת לחוקים הסיניים, ועל פי הכללים של רב-כיווני הפעילות הבינלאומית.

הבמאית לבסוף הדגיש כי תעשיית הפלדה ארצות הברית וסין חולקים אינטרסים משותפים רחבה, תעשיית פלדה סיני מסכים להחליף תצוגות דרך תקשורת, דיאלוג, התייעצויות עם ארצות הברית כדי להפוך את שני הצדדים יכולים באופן מלא, ומחפשים במשותף לשמור על הסדר בשוק, מתנגדים לסחר פרוטקציוניזם ושל במשותף להתמודד עם הבעיה הכללית overcapacity פלדה.


זוג: בר משושה פלדה אל חלד

הבא: יצרן סיני פחמן פלדה צינור חלקה