304 נירוסטה צינור של קשיות

- Jan 07, 2019-

1, HR

נירוסטה מבחן קשיות Guallo, כמו מבחן קשיות Brinell, הן שיטות הבדיקה הזחה. ההבדל הוא שזה למדוד את עומק הזחה, מבחן קשיות Luo כיום בשימוש נרחב השיטה, אשר HRC בתקן צינור פלדה שנייה רק קשיחות Brinell HB, קשיות Luo ניתן ליישם את קביעת חומרי מתכת מ מאוד רך מאוד קשה, זה מפצה על השיטה ברינל לא, פשוט יותר מאשר השיטה ברינל, יכול להיות ישירות מן החיוג מכונת החיוג כדי לקרוא את זאת עם זאת, בשל הזחה קטנה שלה, ערך קשיות אינו מדויק כמו שיטת ברינל.


2, קשיות ברינל

בתקן צינור נירוסטה, קשיות Brinell הוא הנפוץ ביותר, לעתים קרובות עם קוטר הזחה כדי לציין את הקשיות של החומר, הן אינטואיטיבי ונוח, אבל עבור צינור פלדה קשה או דק יותר אינו ישים.


3, קשיות ויקרס נירוסטה מבחן קשיות Tauvi היא גם שיטת הבדיקה הזחה, ניתן להשתמש כדי לקבוע חומרים מתכת דק מאוד שכבת שכבת פני השטח, יש לה את היתרונות העיקריים של Brinell, שיטת Rockwell, ולהתגבר על חסרונות בסיסיים שלהם, אבל לא כמו פשוט כמו שיטת Luo, שיטת Vickers משמש לעתים נדירות בתקנים צינור פלדה.


4, בדיקת קשיות נירוסטה צינור קוטר פנימי של יותר מ 6.0 מ"מ, עובי דופן מתחת 13mm חישול צינור נירוסטה, ניתן להשתמש w-b75 סוג קשיות Webster קשיות, זה בדיקה מהירה מאוד, פשוטה, מתאים צינור נירוסטה לעשות מהיר שאינו הרסני מוסמך פיקוח. קוטר צינור נירוסטה גדול מ 30mm, עובי דופן גדול יותר מאשר צינור נירוסטה 1.2mm, השימוש מטר קשיות Luo, בדיקת HRB, קשיות HRC. קוטר צינור פלדה נירוסטה יותר מ 30 מ"מ, עובי דופן פחות מ 1.2mm צינור נירוסטה, השימוש של משטח קשיות Luo קשיות, מבחן HRT או קשיות hrn, קוטר פנימי פחות מ 0 מ"מ, גדול יותר מאשר צינור נירוסטה 4.8mm, השימוש בצינור מיוחד קשיות Luo מטר, מבחן hr15t קשיות, כאשר קוטר של צינור נירוסטה גדול מ 26 מ"מ, הקשיות של הקיר הפנימי של הצינור יכול גם להיות נבדק עם רוקוול או משטח משטח קש Roche.

זוג:עיבוד של דופלקס סופר נירוסטה מרותך צינור הבא:נירוסטה אוגנים סוג