304 קשיות צינור נירוסטה

304 קשיות צינור נירוסטה

Date:Jan 07, 2019

1, HR

מבחן קשיות Guallo נירוסטה, כמו מבחן קשיות ברינל, הם שיטות בדיקת הזחה. ההבדל הוא שזה כדי למדוד את עומק ההטבעה, בדיקת קשיות Luo הנה כיום בשימוש נרחב בשיטה, אשר HRC בתקן צינור הפלדה הוא שני רק לקשיחות ברינל HB, ניתן להחיל את קשיות Luo לקביעת חומרי מתכת מ רך מאוד עד קשה מאוד, זה מפצה ששיטת ברינל אינה, פשוטה יותר משיטת ברינל, יכולה להיות ישירות מחוגה מכונת הקשיות לקריאת ה- עם זאת, בגלל הכניסה הקטנה שלה, ערך הקשיות אינו מדויק כמו שיטת ברינל.


2, קשיות ברינל

בתקן צינור הנירוסטה, קשיות ברינל היא הנפוצה ביותר, לעיתים קרובות עם קוטר הזחה כדי להצביע על קשיות החומר, אינטואיטיבי ונוח כאחד, אך לצינור הפלדה הקשה או הרזה יותר אינו ישים.


3, Vickers קשיות נירוסטה Tauvi בדיקת קשיות היא גם שיטת בדיקת הזחה, ניתן להשתמש בה כדי לקבוע חומרים מתכתיים דקים מאוד וקשיחות שכבת שטח, יש לה את היתרונות העיקריים של ברינל, שיטת רוקוול, ולהתגבר על חסרונותיהם הבסיסיים, אך לא פשוט כמו בשיטת לואו, שיטת ויקרס משמשת לעיתים רחוקות בתקני צינור פלדה.


4, בדיקת קשיות צינור נירוסטה קוטר פנימי של יותר מ 6.0 מ"מ, עובי קיר מתחת ל 13 מ"מ צינור נירוסטה חישול, ניתן להשתמש w-b75 סוג קשיות וובסטר, זה בדיקה הוא מהיר מאוד, פשוט, מתאים צינור נירוסטה לעשות פיקוח מוסמך מהיר שאינו הרס. קוטר צינור נירוסטה גדול מ 30 מ"מ, עובי קיר גדול מ 1.2 מ"מ צינור נירוסטה, השימוש במד קשיות לואו, מבחן HRB, קשיות HRC. קוטר צינור נירוסטה גדול מ 30 מ"מ, עובי קיר פחות מ 1.2 מ"מ צינור נירוסטה, השימוש במשטח קשיות לואו, מבחן HRT או קשיות hrn, קוטר פנימי פחות מ 0 מ"מ, יותר מ -4.8 מ"מ צינור נירוסטה, השימוש בצינור מד קשיות Luo מיוחד, בדיקת קשיות hr15t, כאשר הקוטר של צינור הנירוסטה גדול מ- 26 מ"מ. ניתן לבדוק גם את הקשיות של הקיר הפנימי של הצינור עם רוקוול או מד קשיות רוש.

זוג: טכנולוגיית עיבוד של צינור מרותך נירוסטה סופר דופלקס

הבא: סוג אוגני נירוסטה