304 נירוסטה לא יכול לשפוט את היתרונות והחסרונות מגנטיות

- Jan 03, 2019-

ישנם סוגים רבים של נירוסטה, מן הטמפרטורה על פי המבנה הארגוני ניתן לחלק למספר קטגוריות:


1, סוג גוף austenitic: כגון 304, 321, 316, 310,

2, martensite או סוג גוף פריט: כגון 430, 420, 410, וכו '


אוסטניט הוא לא מגנטי או מגנטי חלש, martensite או פריט הוא מגנטי. משמש בדרך כלל כמו צינור דקורטיבי נירוסטה הוא בעיקר חומר austenitic הגוף 304, בדרך כלל מגנטי או חלש מגנטי, אך עקב התכה הנגרמת על ידי תנודות הרכב כימי או עיבוד אחר המדינה עשויה להופיע גם מגנטי, אבל זה לא יכול להיחשב מזויפת או בלתי מסויגת, מה היא הסיבה?


זה נזכר לעיל כי austenite הוא מגנטי או מגנטי חלש, ו martensite או פרית הוא מגנטי, עקב התנגשות רכיב התכה או טיפול בחום לא תקין, יגרום austenitic 304 נירוסטה במספר קטן של martensite או רקמת פרית. בדרך זו, 304 נירוסטה יהיה מגנטי חלש.


בנוסף, 304 נירוסטה לאחר עיבוד קר, מבנה רקמות יהיה גם להמיר martensite, כך גדל דפורמציה של עיבוד קר, המרה martensite יותר, כך מגנטיות של פלדה. כמו אצווה של רצועת פלדה, ייצור של צינור Φ76, ללא תחושה מגנטית ברורה, ייצור של צינור φ9.5. בגלל תחושה מגנטית גדולה של עיוות בפינה ברור, הייצור צינור מלבני מרובע כי העיוות גדול יותר מאשר צינור עגול, במיוחד את החלק המתקפל, עיוות מגנטיות אינטנסיבי יותר ברור. על מנת לחסל לחלוטין את התכונות המגנטיות של פלדה 304 שנגרמו על ידי הסיבות לעיל, רקמת austenitic יציבה ניתן לשחזר על ידי טיפול בטמפרטורות גבוהות טמפרטורה, ובכך לחסל מגנטיות.


בפרט, בשל הסיבות הנ"ל שנגרמו על ידי מגנטיות 304 נירוסטה, וחומרים אחרים של נירוסטה, כגון 430, מגנטיות פלדה פחמן היא לא באותה רמה בכלל, כלומר, 304 מגנטיות פלדה תמיד מראה מגנטיות חלש. זה אומר לנו שאם נירוסטה הוא מגנטי חלש או לגמרי לא מגנטי, זה צריך להישפט כמו 304 או 316 החומר, ואם זה זהה המגנטיות של פחמן פלדה, זה מראה מגנטיות חזקה כי זה לא חומר 304 .


זוג:90% של סוחרי פלדה אחסון החורף סוף השנה הבא:חלקה פלדה אל חלד Pipe החמצה Phosphating/פסיבציה/סיבון