304 נירוסטה אינה יכולה לשפוט את היתרונות והחסרונות ממגנטיות

304 נירוסטה אינה יכולה לשפוט את היתרונות והחסרונות ממגנטיות

Date:Jan 03, 2019

יש סוגים רבים של נירוסטה, מהטמפרטורה לפי המבנה הארגוני ניתן לחלק למספר קטגוריות:


1, סוג גוף austenitic: כגון 304, 321, 316, 310,

2, סוג גוף מרטנסיט או פריט: כגון 430, 420, 410 וכו '.


אוסטניט אינו מגנטי או מגנטי חלש, מרטנסיט או פריט הם מגנטיים. משמש בדרך כלל כצינור דקורטיבי לוח נירוסטה הוא בעיקר חומר 304 חומר אוסטניטי, בדרך כלל מגנטי או מגנטי חלש, אך עקב התכה הנגרמת כתוצאה מתנודות בהרכב כימי או עיבוד שונה מצב עשוי להופיע גם מגנטי, אך זה לא יכול להיחשב מזויף או בלתי מוסמך, מה האם הסיבה?


מוזכר לעיל כי האוסטניט אינו מגנטי או מגנטי חלש, ומרטנסיט או פריט הם מגנטיים, כתוצאה מהפרדה של רכיבי התכה או טיפול בחום לא תקין, יגרמו לאוסטנית 304 נירוסטה במספר קטן של רקמת מרטנסיט או פריט. באופן זה, נירוסטה 304 תהיה בעלת מגנטיות חלשה.


בנוסף, 304 נירוסטה לאחר עיבוד קר, מבנה הרקמה יומר גם הוא למרטנסייט, ככל שעיוות העיבוד הקר גדול יותר, כך ההמרה של מרטנסייט תהיה גדולה יותר, כך המגנטיות של הפלדה גדולה יותר. כמו חבורה של רצועת פלדה, ייצור צינור 76, אין תחושה מגנטית ברורה, ייצור צינור 9.9. בגלל התחושה המגנטית הגדולה של העיוות בפינה היא ברורה, הצינור המרובע המייצר הייצור מכיוון שהעיוות גדול יותר מהצינור העגול, במיוחד החלק המתקפל, המגנטיות העזה יותר ברור יותר. על מנת לבטל לחלוטין את התכונות המגנטיות של פלדה 304 הנגרמת מהסיבות לעיל, ניתן לשחזר את הרקמה האוסטניתטית היציבה על ידי טיפול מיצוק בטמפרטורה גבוהה ובכך לחסל את המגנטיות.


בפרט, בגלל הסיבות לעיל שנגרמות על ידי מגנטיות 304 נירוסטה, וחומרים אחרים מפלדת אל חלד, כגון 430, מגנטיות פלדת פחמן אינה באותה רמה בכלל, כלומר, מגנטיות פלדת 304 תמיד מראה על מגנטיות חלשה. זה אומר לנו שאם נירוסטה מגנטית חלשה או לא מגנטית לחלוטין, יש לשפוט אותה כחומר 304 או 316, ואם זהה למגנטיות של פלדת פחמן, היא מראה על מגנטיות חזקה מכיוון שהיא לא חומר 304 .


זוג: 90% מסוחרי הפלדה אחסון חורף סוף השנה הזו

הבא: חלקה בצינור נירוסטה כבישה זרחני / פסיבציה / מיון